131. kantonský veletrh proběhne online ve dnech 15. – 24. dubna

131. čínský veletrh importu a exportu (Kantonský veletrh) se od 15. do 24. dubna 2022 znovu otevře v online prostoru. V rámci podpory „dvojího oběhu" na domácím a mezinárodním trhu kombinuje veletrh funkce online výstavy, platformy pro navazování kontaktů mezi vystavovateli a zákazníky i speciální zóny pro přeshraniční elektronický obchod.

Více než 25.000 vystavovatelů představí své produkty v 50 výstavních halách rozdělených do 16 kategorií, pro vystavovatele z méně rozvinutých oblastí je navíc připravena tematická hala „oživení venkova". Exponáty, vystavovatele, kontakt pro firmy z celého světa, nově představované produkty, virtuální výstavní haly i další služby (např. materiály pro tisk, podporu akcí a konferencí) najdete na oficiálních webových stránkách Kantonského veletrhu.

Pro zlepšení uživatelského komfortu a efektivnější navazování obchodních vztahů Kantonský veletrh neustále optimalizuje funkce a služby, které usnadňují a umožňují kontakty a provádění obchodních transakcí mezi různými stranami, které tak získávají možnost objevit obchodní potenciál Číny.

Spolupráci mezi globálními podniky a čínskými společnostmi veletrh podpoří také řadou propagačních akcí v nejrůznějších formátech. Rozvoj inteligentní výroby v Číně představí například série zajímavých aktivit z 8 různých okruhů „Objevte Kantonský veletrh se včelkami Bee a Honey (Discover Canton Fair with Bee and Honey)". Součástí programu je také 50 aktivit pro navazování obchodních kontaktů „Trade Bridge", na které se předběžně zaregistrovalo téměř 20 předních nadnárodních společností, jako jsou Auchan, Telos, X5 a Koper, a více než 400 profesionálních nákupčích. Mezi nimi najdeme například matchmakingové aktivity, zaměřené na propojení nadnárodních společností s čínskými výrobci i nákupčích z klíčových čínských průmyslových klastrů se zahraničními značkami.

Akcí se rovněž zúčastní pozvaní odborníci z mezinárodních agentur na podporu obchodu, podnikatelských sdružení, think-tanků a organizací poskytujících obchodní služby, kteří se zde podělí o své poznatky v oblasti obchodních politik, tržních trendů, průmyslových výhod či oborových trendů. Připraveno je mj. vystoupení odborníků ze společnosti PwC na téma výkladu politik a analýzy trhu RCEP či zpráva skupiny SGS o nejnovějším vývoji v průmyslových odvětvích s vysokou hodnotou.

Tento Kantonský veletrh je zdarma pro všechny vystavovatele a platformy přeshraničního elektronického obchodu, kteří se účastní doprovodných online akcí. Kupující mohou vyhledávat a sdílet obchodní příležitosti a možnosti společného rozvoje zde.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1782621/20220407194616.jpg

KONTAKT: Celine Zhengová, 020-89138620, celine@cantonfair.org.cn

Klíčová slova Čína-obchod-Canton Fair

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.