Společnost Ferguson Partners oznamuje jmenování Gemmy Burgessové do funkce generální ředitelky

Mezinárodní poradenská společnost pro řízení talentů jmenuje nového lídra

Společnost Ferguson Partners, přední firma v oblasti řízení talentů a strategického poradenství pro globální odvětví nemovitostí, s potěšením oznamuje, že s účinností od 1. června byla Gemma Burgessová jmenována generální ředitelkou. Gemma Burgessová má více než 15 let zkušeností s globálním vedením a přináší vizi pro rok 2022 a další roky, podle které se bude i nadále soustředit na poskytování individuálních, klientsky orientovaných řešení v současnosti a zároveň na růst a rozvoj podniku pro potřeby budoucnosti. Spoluzakladatel a výkonný ředitel William J. Ferguson zůstane i nadále předsedou představenstva a bude se aktivně věnovat vedení vztahů s klienty.

Gemma Burgessová nastoupila do společnosti Ferguson Partners v roce 2007 a od té doby získala různorodé znalosti. Původně působila v londýnské kanceláři společnosti Ferguson Partners, poté přešla na pozici vedoucí kanceláře v New Yorku a následně převzala odpovědnost za oblast vyhledávání talentů v USA a nejnověji také za globální vyhledávání. Ve své současné funkci prezidentky se Burgessová zasloužila o to, že se Ferguson Partners stala jedničkou mezi firmami, které nabízejí řešení v oblasti náboru řídících pracovníků a managementu. Jako uznávaná odbornice v oblasti vyhledávání vedoucích pracovníků je Burgessová také zastánkyní rozmanitosti, rovnosti a začleňování. Stála u zrodu prvního partnerství v oblasti diverzity v roce 2020 s Real Estate Executive Council (REEC) a nadále se aktivně podílí na činnosti této asociace.

Klienti mohou očekávat bezproblémový přechod a stabilně špičkové služby v oboru. „Gemmin přechod je vyvrcholením dobře naplánovaného několikaletého projektu plánování nástupnictví. Vybudovala vynikající partnerství s místopředsedou představenstva Jeremym Banoffem a je podporována nejlepším globálním týmem vedoucích pracovníků ve své třídě. Během tohoto období Gemma výrazně prokázala svou schopnost udržet standard excelence společnosti Ferguson Partners a zároveň realizovat svou vizi rozvoje firmy. Díky svým zkušenostem a vlivu v různých odvětvích a díky svému širokému, globálnímu zázemí a rozhledu má pro tuto roli jedinečnou kvalifikaci a je naprosto vhodným lídrem, který povede společnost Ferguson Partners vstříc budoucnosti," řekl William J. Ferguson.

Vrchní výkonná ředitelka a ředitelka pro Evropu Serena Althausová uvedla: „Po více než 15 letech práce po boku Gemmy si nedokážu představit lepšího člověka, který by vedl společnost Ferguson Partners do další vzrušující kapitoly s jasným zaměřením na rozmanitost, rovnost a inkluzi a reálná aktiva." Robert Langer, vedoucí nezávislý ředitel, dodal: „Jménem celého představenstva jsme nadšeni, že můžeme Gemmu přivítat na pozici nové generální ředitelky firmy, a těšíme se na využití jejích rozsáhlých znalostí a přínosu v celé organizaci."

„Jsem neuvěřitelně nadšená z budoucnosti naší firmy," uvedla Burgessová. Věřím, že budeme pokračovat v růstu naší globální platformy a udržovat standard excelence společnosti Ferguson Partners. I nadále se budu věnovat našim klientům, kteří mohou jako vždy očekávat náš typický přístup přizpůsobený jejich jedinečným potřebám."

Jmenování Burgessové přichází v době, kdy firma plánuje rozšíření svého týmu vedoucích pracovníků, což bude oznámeno v budoucnu.

O společnosti Ferguson Partners

Společnost Ferguson Partners, založená v roce 1989, si vybudovala pověst přední firmy zaměřené na řízení talentů a organizační poradenství v oblasti nemovitostí a souvisejících odvětvích. Společnost Ferguson Partners má kanceláře v Charlotte, Chicagu, Hongkongu, Londýně, Los Angeles, New Yorku, San Franciscu, Singapuru, Sydney, Tokiu a Torontu a je jedinečná svým celosvětovým dosahem, ale svou práci vykonává s individuálním a vysoce specializovaným přístupem ve čtyřech hlavních oblastech podnikání. Webové stránky firmy najdete na adrese fergusonpartners.com .

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1781223/Ferguson_Partners_Gemma_Burgess_1.jpg

KONTAKT: Sarah Berman, The Berman Group, Inc., 212.450.7300, sberman@bermangrp.com

Klíčová slova USA-služby-reality-Ferguson Partners

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.