Společnosti American Wave Machines a ProSlide společně přinášejí lepší surfování do bazénů po celém světě

Společnosti American Wave Machines, Inc. (AWM) - průkopník technologie umělých vln a celosvětový lídr ve vývoji bazénů pro surfování - a ProSlide Technology Inc. - lídr v oboru konstrukce, technologie a výroby vodních atrakcí - s potěšením oznamují, že se společnost ProSlide stala autorizovaným prodejcem pro trhy v oblasti aquaparků a rekreačních středisek. ProSlide bude nabízet patentovanou technologii AWM PerfectSwell® na globálních trzích, počínaje připravovanými projekty v Asii a na Blízkém východě.

"Společnost ProSlide neustále posouvá hranice inovací v aquaparcích a rekreačních střediscích," říká Jenna Timinsky, manažerka obchodního rozvoje společnosti AWM. "Inovace je zásadním cílem naší společnosti a jsme rádi, že můžeme díky svému skvělému partnerovi oslovit nové trhy."

Technologie PerfectSwell® společnosti American Wave Machines dokáže zprostředkovat nejlepší podmínky pro surfování, jaké lze na světě najít, a to i ve vzdálenosti několika kilometrů od oceánu. Jejich patentovaná technologie již umožnila téměř půl milionu lekcí surfování například v bazénech Waco v Texasu, Shizunami v Japonsku nebo American Dream v New Jersey. PerfectSwell® je jedinou technologií, která nabízí skutečnou dynamiku oceánu. Nekonečnou rozmanitostí vln osloví jak elitní surfaře, tak začátečníky.

"Společnost AWM dlouhodobě produkuje umělé vlny světové úrovně. V kombinaci s naší nabídkou pokročilých technologií pro surfování tvoří jedinečný vývojový balíček na klíč, který si naši klienti zamilují," říká Nicholas Yu, manažer rozvoje obchodu společnosti ProSlide - Waves and Surf.

O společnosti American Wave Machines

Společnost American Wave Machines, Inc. vyvíjí prvotřídní bazény i zázemí pro surfaře a umělé vlny. Technologie surfování společnosti AWM je chráněna portfoliem patentů ve více než 15 jurisdikcích po celém světě. Bazény SurfStream® mají kapacitu 100 osob, zatímco bazény PerfectSwell® se mohou pochlubit rozlohou přes 1 akr a kapacitou až 1000 osob. Od roku 2007 proběhlo v provozovnách společnosti American Wave Machines po celém světě více než 4,000.000 lekcí.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1780173/Rob_Kelly_at_American_Dream.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1058606/American_Wave_Machines_Logo.jpg

KONTAKT: Jenna Timinsky, 858-755-1497, jenna@americanwavemachines.com

Klíčová slova USA-zábava-sporty-ProSlide-AWM

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Sport
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.