Lighthouse Platform Services prochází restrukturalizací a vzniká společnost Luminae Partners

Společnost Luminae Partners („Luminae") s potěšením oznamuje sestavení specializovaného týmu a vytvoření jedinečné identity této značky. Jako nově vzniklá divize společnosti Lighthouse Investment Partners je společnost Luminae připravena nabídnout své služby sofistikovaným institucionálním investorům, kteří oceňují komplexní řešení pro zjednodušení investování.

Tým společnosti Luminae má dlouholeté zkušenosti na pozici investora spravovaných účtů, především v oblasti hedgeových fondů, při práci pro společnost Lighthouse. Díky těmto zkušenostem se tomuto týmu podařilo za posledních 22 let metodicky vybudovat platformu pro strukturování investičních nástrojů, přijímání manažerů, řízení každodenních operací, ochranu majetku a dohled nad riziky v roli svěřenského správce.?Společnost Luminae se v rámci rozvíjejícího se prostředí platformových služeb jakožto specialista na přizpůsobená klientská řešení zaměřuje na strategický růst v souladu s potřebami klientů.

Luminae, v jejímž čele stojí společně Rob Swan a Joe Aurilio, disponuje v současné době týmem více než 40 profesionálů, kteří obsluhují aktiva platformy v hodnotě přibližně 14 miliard dolarů. Řešení společnosti Luminae umožňují klientům efektivněji investovat, řídit financování a likviditu a soustředit se na generování výnosů.

Rob Swan komentuje: „Ačkoliv vytváříme pro naši značku novou identitu, i nadále se zaměřujeme na každodenní poskytování pozitivních zážitků našim klientům. V týmu společnosti Luminae najdeme mnoho dlouholetých zaměstnanců společnosti Lighthouse, ale také několik nových klíčových pracovníků. Jsme hrdí na to, že naším věrným partnerem je firma Lighthouse, kterou doplňuje klíčová skupina institucionálních klientů."

„Snažíme se zlepšit zážitky vlastníka a správce majetku. Jedná se o přirozený vývoj naší činnosti a model, který nasazujeme, se na trhu osvědčil. I nadále se soustředíme na služby klientům, vylepšování platformy a růst spolu s našimi klienty," dodal Joe Aurilio.

„Ve složitém a měnícím se světě mohou řešení společnosti Luminae zjednodušit investiční procesy a umožnit klientům soustředit se na zvyšování výnosů s ohledem na rizika," uvedl Sean McGould, generální ředitel a CIO společnosti Lighthouse Investment Partners. „Platforma Luminae je klíčovou součástí naší celkové strategie."

O společnosti Luminae Partners

Společnost Luminae Partners poskytuje služby platformy institucionálním investorům po celém světě. Luminae, divize společnosti Lighthouse Investment Partners, nabízí řešení na klíč, která jsou přizpůsobená potřebám klienta.?Platforma společnosti Luminae obsluhuje na spravovaných účtech, podúčtech a investicích fondů aktiva v hodnotě přibližně 14 miliard dolarů. Platforma Luminae umožňuje rozšiřování a snižuje náklady spojené s alternativním investováním. Model rizikového a pomyslného financování společnosti Luminae poskytuje klientům strukturu pro kontrolu financování a likvidity. Jsme oddanými svěřenci a jsme hrdí na důvěrné vztahy, které s našimi klienty máme.

Další informace získáte na e-mailové adrese info@luminaepartners.com nebo na stránkách www.luminaepartners.com

Kontakty pro média

Společnost ASC Advisors:

Steve Bruce / Keely Gispanovás

bruce@ascadvisors.com / kgispan@ascadvisors.com (203) 992-1230

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1778840/Luminae_Partners_Logo.jpg

PROTEXT

Klíčová slova USA-finance-Luminae Partners

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.