44 % Čechů si myslí, že má špatnou imunitu a více než 72 % by chtělo zlepšit kvalitu spánku

Špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu, rozptýlení technologiemi a vysoká míra stresu, to vše ovlivňuje naší imunitu a kvalitu spánku. 44 % Čechů si myslí, že má špatnou imunitu a více než 72 % by chtělo zlepšit kvalitu spánku, vychází podle údajů z dotazníku Mujvit, který vyplnilo více než 20 000 (76 % ženy) lidí z České republiky za posledních 12 měsíců. Kromě spánku a imunity odhalil dotazník i další informace o Češích. Kvalitu vlasů, nehtů a pleti by chtělo zlepšit 72 %, trávení 55 %, podpořit kosti a klouby 46 %, funkci mozku a soustředění 58 %.

„Informace, které získáváme z dokončených dotazníků, poskytují jedinečnou příležitost k zjištění zdravotních problémů Čechů,“ uvedl Vojtěch Šimbovský, zakladatel Mujvit. "Využíváme těchto znalostí, znalostí našich odborných specialistů a nejnovějšího výzkumu pro doporučení správných mikroživin na daný problém."

Aby Mujvit pomohl Čechům nejen s těmito problémy, začal spolupracovat s laboratořemi SYNLAB a nově poskytuje náročnějším zákazníkům mnohem komplexnější řešení. To je doporučení na vitamíny na míru specialistou Mujvit na základě laboratorní diagnostiky SYNLAB. „Základním předpokladem pro správnou funkci imunitního systému je zdravá životospráva, vyvážená střevní mikroflóra a příjem vitamínů,“ říká MUDr. Kateřina Pinterová z laboratoře SYNLAB.

„Jsem rád, že jako jediní v České republice, můžeme nabídnout našim zákazníkům doporučení vitamínů na míru podle krevních testů,“ řekl Vojtěch Šimbovský, zakladatel Mujvit. „Díky laboratorní diagnostice, znalostem o životním stylu a našemu týmu specialistů dokážeme přesně určit, jakých mikroživin má daný zákazník nedostatek a podle toho sestavit přesný vitamínový plán.“ Na www.mujvit.cz je k dispozici krevní rozbor v ceně 2500,-. Zákazník si vybere odběrové pracoviště SYNLAB. Zajde na krevní odběr a po přijetí laboratorního výsledku krevního testu mu přidělený specialista doporučí případnou změnu v životním stylu a zašle vhodný vitamínový plán. Diagnostiku krevních testů zajišťují laboratoře SYNLAB.

O Mujvit: Společnost Mujvit spojuje vědu, výzkum, data, technologie a doporučuje vitamíny pro každého na míru v praktickém balení připraveném na každý den. Chytrý algoritmus pomocí umělé inteligence využívá vstupy týkající se životního stylu a stravovacích návyků, aby doporučil vitamíny na míru každému zákazníkovi. Pro náročnější zákazníky je zde možnost doporučení vitamínů na základě výsledku krevního testu. Mujvit nabízí více než 800 tisíc možných kombinací kvalitních doplňků stravy s nejlepší možnou vstřebatelností. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.mujvit.cz

Autor: Mujvit

Kontakt: e: vojtech.simbovsky@mujvit.cz

Klíčová slova ČR-zdraví-imunita-Mujvit

Oblast
Moravskoslezský (ov)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.