Na počest Dne Země se společnost SodaStream zavazuje zachránit během dubna 1 milion mořských želv

Společnost SodaStream na podporu své kampaně ke Dni Země obsadila Davida Hasselhoffa do jeho ikonické role plavčíka

Společnost SodaStream dnes zahajuje kampaň ke Dni Země 2022 s hvězdou seriálu Pobřežní hlídka Davidem Hasselhoffem. Společnost SodaStream zůstává věrná své ekologické DNA a odlehčenému tónu – sdílí další důležité poselství pro planetu a zároveň vtipně vzdává hold kultovnímu seriálu Pobřežní hlídka. David Hasselhoff hraje podobně jako v seriálu záchranáře, ale tentokrát se s vámi podělí o to, jak ve skutečnosti zachraňovat životy mořských želv.

V rámci dlouhodobé mise společnosti SodaStream zaměřené na snižování množství jednorázového plastového odpadu a zabránění tomu, aby končil v moři, navázala společnost SodaStream spolupráci s nevládní organizací SEE Turtles, která se zabývá ochranou mořských želv po celém světě. Mořské želvy jsou v oceánech klíčovým druhem a bez nich v nich může dojít k narušení přirozeného řádu. Prostřednictvím této iniciativy se společnost SodaStream zavazuje* zachránit mládě mořské želvy za každý výrobník perlivé vody SodaStream prodaný po celém světě během měsíce dubna.

„V rámci odpovědnosti společnosti SodaStream vůči životnímu prostředí a závazků vůči planetě neustále hledáme způsoby, jak se zlepšit," uvedla Karin Schifter-Maorová, globální CMO společnosti SodaStream. „Letos jsme v tomto směru udělali další krok, a to prostřednictvím naší dosud největší kampaně ke Dni Země, která potrvá celý duben, takže ve společnosti SodaStream vlastně slavíme ,Měsíc Země'. Touto 360° kampaní zapojujeme lidi nejen do ochrany oceánů před jednorázovým plastovým odpadem, ale také jim dáváme příležitost zachránit ohrožená mláďata mořských želv po celém světě."

„Je mi ctí, že mohu spolupracovat se společností SodaStream na jejím závazku chránit životní prostředí a upozorňovat na ohrožení mořských želv a našich pláží. V tuto věc hluboce věřím. Doufám, že na tento naléhavý problém upozorníme celý svět. Jsem nadšený, že mohu být součástí této úžasné iniciativy. Společnost SodaStream je skvělá!" řekl David Hasselhoff. „Kampaň společnosti SodaStream ke Dni Země bude mít zásadní význam pro oslovení světové veřejnosti ohledně důležitosti zajištění přežití zeměkoule. Každý z nás musí k udržitelnému světu přispět svým dílem. Naše individuální příspěvky pomohou společně vytvořit pevný základ, který odvrátí hrozící hrozbu. Mlčení nepřipadá v úvahu."

„Organizace SEE Turtles je nadšená, že může spolupracovat se společností SodaStream na záchraně mláďat mořských želv po celém světě a na podpoře snižování množství plastového odpadu," uvedl Brad Nahill, generální ředitel společnosti SEE Turtle. „Prostřednictvím našeho programu Billion Baby Turtles (Miliarda želvích mláďat) tyto prostředky pomohou komunitním ochranářským programům na více než 20 důležitých hnízdních plážích v 16 zemích."

*Přispíváním výtěžku z každého výrobníku perlivé vody prodaného po celém světě na projekt SEE Turtles

Další akce společnosti u příležitosti Dne Země:

Společnost SodaStream si stojí za svým závazkem z loňského Dne Země, že do roku 2025 ušetří 78 miliard jednorázových plastových lahví.

V rámci další podpory této rozsáhlé kampaně spouští společnost SodaStream jedinečný zážitek v rozšířené realitě, v němž si každý může zachránit své vlastní virtuální želví mládě a pomoci mu bezpečně se dostat do oceánu. Jako první se tohoto jedinečného setkání zúčastnil David Hasselhoff.

V neposlední řadě společnost SodaStream podporuje své zaměstnance po celém světě v tom, aby prohlubovali svůj osobní závazek vůči planetě tím, že poskytuje příležitosti k dobrovolnické činnosti, vzdělávání a propagaci udržitelných hodnot mladším generacím.

O společnosti SodaStream

SodaStream, součást společnosti PepsiCo, je přední světovou značkou výrobníků perlivé vody. SodaStream umožňuje spotřebitelům vychutnat si doma jednoduše nekonečné množství dobrých bublinek a pomáhá šetřit planetu. Bublinky Sodastream jsou pro spotřebitele ideální – jsou zdravé, snadno se vyrábí, jednoduše se přenáší – a jsou lepší pro planetu – nahrazují až tisíce jednorázových plastových lahví jednou opakovaně použitelnou lahví SodaStream. Chcete-li se o společnosti SodaStream dozvědět více, navštivte stránky corp.sodastream.com a sledujte SodaStream na Facebooku , Instagramu a YouTube .

O organizaci SEE Turtles:

SEE Turtles je nezisková organizace se sídlem v USA, která chrání mořské želvy prostřednictvím ochranářských cest a dobrovolnických zájezdů a vzdělávacích programů, jako jsou Billion Baby Turtles či Too Rare To Wear, a také podporou inkluzivity v komunitě mořských želv . Oceňované programy této organizace pomáhají zachraňovat mláďata mořských želv na důležitých hnízdních plážích po celém světě. SEE Turtles spolupracuje se sférou cestovního ruchu na ukončení obchodu s želvími krunýři a vzdělává studenty a cestovatele ohledně možností pomoci záchrany mořských želv.

Kontakt pro média:

Clara GhighiSenior manažerka pro styk s veřejností a influencery

Clarag@sodastream.com

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1777434/SodaStream_Earthday.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1158012/SodaStream_Logo.jpg

Klíčová slova Izrael-nápoje-reklama-ekologie-SodaStream

Oblast
Blízký východ (bv)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.