Celonis oznamuje akvizici společnosti Process Analytics Factory (PAF), která umožní zavedení programu Execution Management po celém světě

Produkt PAFnow bude mít v premiéru v rámci Celonis Experiences na Celonis World Tour 2022

Společnost Celonis, globální lídr v oblasti řízení realizace, oznámila akvizici společnosti Process Analytics Factory GmbH (PAF), předního poskytovatele informací o procesní těžbě pro Microsoft Power BI. Tato akvizice umožní milionům uživatelů platformy Microsoft Power Platform využívat systém Execution Management System (EMS) společnosti Celonis, který je jedničkou na trhu, pro procesní těžbu, automatizaci a spolupráci.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20220329005245/en/

Akvizice společnosti PAF je součástí strategie společnosti Celonis umožnit firmám všude a ve všech odvětvích využívat procesní těžbu v rámci systému Celonis EMS k odhalování a nápravě neefektivních procesů. Společnost Celonis se zavázala umožnit uživatelům špičkových platforem pro automatizaci, spolupráci a pracovní postupy řídit jejich podniky pomocí jedinečných procesních poznatků a inteligentních, cílených akcí společnosti Celonis.

Produkt procesní těžby PAFnow je zcela integrován do Microsoft Power BI a Microsoft Office 365 pro analýzu, vizualizaci a optimalizaci téměř jakéhokoli procesu. Microsoft Power BI používá 97 % společností z žebříčku Fortune 500 a více než 260.000 společností po celém světě.

Systém Celonis EMS kombinuje v jedné integrované cloudové platformě data v reálném čase, procesní informace a cílené akce s cílem rychle ovlivnit nejvyšší, nejnižší a zelenou obchodní výkonnost. Zákazníci, kteří chtějí získat úplný přehled o tom, jak probíhají jejich podnikové procesy – ať už v rámci dodavatelských řetězců, center sdílených služeb nebo systémových prostředí – mohou nyní využívat jedinečné a pokročilé možnosti Celonis EMS v rámci jim známého prostředí Microsoft.

Maximilian Gerbert, vedoucí projektu ve společnosti Mercedes-Benz Management Consulting, řekl: "My – digitální akcelerátor společnosti Mercedes-Benz – jsme oddělení zaměřené na data a máme léta budovanou strategii business intelligence, ale jakmile jsme do naší infrastruktury BI zavedli procesní těžbu, mohli jsme vidět celý obraz a identifikovat neefektivitu procesů v celé naší společnosti, což jsme dříve nedokázali. Když se objeví problémy v dodavatelském řetězci, využíváme poznatky z procesní těžby v rámci systému BI k určení úzkých míst a k přijetí opatření k jejich nápravě – dříve, než ovlivní náš peněžní tok a zákaznickou zkušenost. Jsme nadšeni ze zprávy o akvizici společnosti Celonis a možnostech využívat výkonné schopnosti systému Celonis EMS v našem prostředí Microsoft."

"Je skvělé, že společnosti Celonis a PAF spojily své síly," řekl Linus Linder, vedoucí IT oddělení společnosti Muller - Die lila Logistik Service GmbH. „Nyní můžeme těžit z dat v reálném čase, procesní inteligence a cílených akcí v Celonis EMS v našem známém prostředí Microsoft Power BI.“

Rychlé přijetí systému Celonis EMS přichází v návaznosti na generační posun ve využívání procesních poznatků a inteligence ke změně řízení podniků.

Podle společnosti Gartner® dosáhne trh se softwarem pro hyper-automatizaci do roku 2025 téměř 860 miliard dolarů (1). Mnoho podniků však nedokáže hodnotu svých digitálních investic maximalizovat, protože jim chybí vhled do zastaralých procesů, které brzdí chod podniku. Podle zprávy společnosti Forrester, kterou si nechala vypracovat společnost Celonis, dosáhne v roce 2022 vytěžování procesů inflexního bodu, protože ti, kdo rozhodují, chtějí díky vyhledávání a odstraňování neefektivních procesů dosáhnout lepší výkonnosti.

"Od našeho založení před 11 lety bylo poslání společnosti Celonis vždy stejné - pomáhat našim zákazníkům dosáhnout plného potenciálu jejich obchodní výkonnosti odstraněním neefektivních procesů - a to vyžaduje, aby byla společnost Celonis všude," řekl Alex Rinke, spoluředitel a spoluzakladatel společnosti Celonis. "Akvizice PAF umožňuje milionům uživatelů Microsoft Power Platform využívat unikátní data a inteligentní poznatky společnosti Celonis k podpoře analytiky, automatizace a spolupráce."

"Toto spojení využívá sílu vedoucí pozice společnosti Celonis na trhu spolu se základy, které vytvořila společnost PAF v platformě Microsoft Power Platform. Naše společnosti tak mohou vytvořit most mezi platformou Microsoft Power Platform a systémem Celonis Execution Management System," řekl Tobias Rother, generální ředitel a zakladatel společnosti PAF. "Jsme nadšeni, že můžeme pomoci dostat Celonis do rukou tak velké a rychle rostoucí komunity podnikatelů."

"V naší první zprávě HFS SaaS XXV 2022 jsme Celonis vyhodnotili jako nejlepší soukromou společnost SaaS v celkovém hodnocení, tvorbě obchodní hodnoty, zapojení partnerů a sladění s OneOffice," řekl Phil Fersht, generální ředitel a hlavní analytik společnosti HFS Research. "Akvizice společnosti PAF dokazuje, proč se v oblasti utváření budoucnosti nativní automatizace, dat a návrhu procesů Celonis zařadil po bok společností Microsoft, Salesforce, Amazon, Adobe a Google. Celonis strategicky přesouvá svá jedinečná procesní data a inteligentní poznatky do největších světových platforem pro práci, automatizaci a analýzu."

"Účelem procesní těžby je na základě faktů pochopit rozdíly a neefektivity podnikových procesů, abychom mohli systematicky zlepšovat procesy za účelem maximalizace jejich výkonnosti a zároveň je sladit s celkovými cíli podniku. Začlenění procesní těžby do běžných analytických platforem usnadňuje týmům spolupráci pomocí známých nástrojů," řekla Maureen Flemingová, programová viceprezidentka pro průzkum trhu a poradenskou službu IDC pro inteligentní procesní automatizaci.

Možnosti softwaru PAFnow budou představeny v rámci Celonis Experiences na Celonis World Tour 2022. Celonis Experiences předvede, jak mohou zákazníci bezproblémově integrovat Celonis EMS s reportováním Microsoft Power BI, spolupracovat s Microsoft Teams a spouštět toky v Microsoft Power Automate.

O společnosti Celonis

Celonis pomáhá organizacím spravovat jejich data. Systém Execution Management System společnosti Celonis, založený na špičkovém jádru procesní těžby, poskytuje sadu aplikací, vývojářské studio a možnosti platformy pro vedoucí pracovníky podniků a uživatele, které umožňují eliminovat miliardové ztráty podniků plynoucí z neefektivity, poskytovat lepší služby zákazníkům a snižovat emise oxidu uhličitého. Společnost Celonis má tisíce zákazníků po celém světě. Sídlí v Mnichově v Německu a v New Yorku v USA. Po celém světě má dalších 20 poboček.

© 2022 Celonis SE. Všechna práva vyhrazena. Celonis a logo Celonis „kapky“ jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Celonis SE v Německu a dalších zemích. Všechny ostatní názvy produktů a společností jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky příslušných vlastníků.

1 – Gartner, Forecast Analysis: Hyperautomation of Enablement Software, Worldwide, Cathy Tornbohm, Fabrizio Biscotti, Rachel Chippendale, 22. března 2021.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220329005245/en/ .

Kontakty

Isabell Horvath, viceprezidentka pro komunikaci

press@celonis.com

Zdroj: Celonis

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-Německo-počítače-služby-PAF-Celonis

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.