Kosmetika Míage se objeví mezi exkluzivními dárky pro účastníky 64. ročníku cen Grammy®

Míage Skincare, bezvodá kosmetika spojující výzkum lidských kmenových buněk a izotonickou výživu pleti, s potěšením oznamuje zařazení své kompletní produktové řady do výběru značek v oficiálním dárkovém salonku 64. ročníku GRAMMY Awards® i v oficiálních dárkových taškách pro umělce.

Ceny GRAMMY®, jejichž 64. ročník se koná v MGM Grand Garden Aréně v Las Vegas, jsou jediným oborově uznávaným oceněním a nejvyšším úspěchem v oblasti hudby. Moderátoři a umělci se navíc mohou těšit na pestrou nabídku dárků od řady značek.

Mezi nimi bude také kompletní řada kosmetiky Míage Skincare, tvořená standardně velkým balením následujících produktů:

Izotonický oční elixír Awakened: Koncentrovaná oční kúra pro nastartování hloubkové mikrocirkulace a probuzení kmenových buněk.

Noční krém Invoke: Noční krém a intenzivní maska v jednom, která povzbuzuje spící kmenové buňky k aktivaci a prosperitě.

Denní pleťové mléko Manifest: Bezvodé hydratační mléko s vysokým obsahem živin pro každodenní podporu buněk.

Balzám na rty Bloom s výtažkem z kaktusu La Milpa: Účinný hojivý balzám pro hloubkovou výživu a zklidnění pokožky rtů.

Čisticí pleťová voda Clarity: Obličejová čisticí voda, která obnovuje rovnováhu pleti jemným odstraňováním olejů, mastnoty i stresorů z prostředí ucpávajících póry.

S cílem vytvořit bohatší a funkčnější pečující kosmetiku vyměnila značka Míage ve svých přípravcích vodu za patentovaný výtažek z kaktusu La Milpa. Její izotonické roztoky jsou jedinečné svou schopností působit na zdravé kožní buňky prostřednictvím osmózy, což je proces, který umožňuje výživným směsím pro aktivaci kmenových buněk procházet pokožkou přirozeně a přitom efektivněji. Míage navíc spolupracuje s lékařskou výzkumnou společností MEBO Technology, která se zaměřuje na regenerační technologie pro pacienty s popáleninami, vlastní více než 60 patentů a vyléčila přes 40 milionů pacientů ve více než 70 zemích. Její klíčovou regenerační složku nyní obsahují i přípravky Míage.

64. ročník předávání cen GRAMMY se uskuteční v neděli 3. dubna 2022, bude vysílán živě na síti CBS ve 20:00 ET/ 17:00 PT a bude k dispozici jako živý přenos i video na vyžádání na Paramount+.

Pro více informací o kosmetice Míage navštivte https://miageskin.com

O společnosti Míage

Ohlížej se za minulostí s vděkem, ne se smutkem... Míage představuje moderní kategorii transformativní péče o pleť, která se povznáší nad koncept boje proti stárnutí. Namísto toho žádá spotřebitele, aby žili přítomností. Kromě moderních myšlenek vyznává Míage i moderní vědu, díky níž přináší bezvodé výživné receptury vytvořené tak, aby dokázaly pomocí osmózy harmonicky působit na pokožku v každé fázi života. Patentovaný izotonický roztok La Milpa Cactus Solution nahrazuje hypotonické roztoky na bázi deionizované vody, které se běžně používají ve většině pleťové kosmetiky. Umožňuje tak bohatým směsím ingrediencí v produktech Míage účinněji zásobovat pleť léčivými živinami, proteiny a aminokyselinami. Výsledkem je pleť, která vyzařuje jas a zdraví a stává se dokonalou oslavou vaší současné krásy.

Kontakt pro média: Shirly Vengová, sveng@miageskin.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1762615/Waterless_Skincare_Line.jpg

PROTEXT

Klíčová slova USA-kosmetika-firmy-Míage

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.