Bývalé americké zelené barety rozdávající růžence, jídlo a léky se vracejí do Polska se zachráněnými ukrajinskými dětmi

V návaznosti na humanitární a duchovní misi Goya Cares na ukrajinských hranicích Američané nadále darují společnosti Goya Foods desítky tisíc růženců, které budou doručeny ukrajinským uprchlíkům. Ve spolupráci s polskými Kolumbovými rytíři, organizací Global Empowerment Mission (GEM) a anonymními bývalými americkými zelenými barety tyto růžence, které nesou silné poselství za mír, lásku a ochranu našich drahocenných dětí, osloví a obměkčí srdce všech lidí na celém světě.

Úkolem těchto odvážných zelených baretů je zajistit bezpečí a péči mnoha opuštěným dětem na Ukrajině.

V „Chaloupce milosrdenství" Kolumbových rytířů v Hrebeně na hranicích s Ukrajinou, kde uprchlíky vítají soucit, jídlo, teplo, lékařská péče a kaple, se tým Goya Cares setkal s jedním z mnoha uprchlíků, kteří tudy procházejí. Slyší slova Nelly, která je se svým čtyřletým synem Andrejem. Ta opakuje prosbu svého manžela, když opouštěla jejich domov na Ukrajině: „Miluj a chraň našeho syna a já budu chránit a bránit naši zemi."

Tým Goya Cares byl dojat neuvěřitelnou odvahou, soucitem a láskou matky, které bylo svěřeno její drahocenné dítě, aby o něj pečovala, chránila ho a vychovávala.

„Vidět na vlastní oči neuvěřitelnou sílu mateřské lásky a ochranitelskost vlastního dítěte dává světu naději, že síla lásky může porazit nenávist a že síla modlitby porazí zlo tím, že nás přiblíží k Bohu," řekl Bob Unanue, prezident a generální ředitel společnosti Goya Foods.

Další informace o společnosti Goya najdete na www.goya.com

O společnosti Goya Foods:

Společnost Goya Foods, Inc. byla založena v roce 1936 a je největší americkou potravinářskou společností s hispánskými vlastníky, která se prosadila jako lídr v oblasti latinskoamerických potravin a koření. Společnost Goya vyrábí, balí a distribuuje více než 2500 vysoce kvalitních potravinářských výrobků ze Španělska, Karibiku, Mexika, Střední a Jižní Ameriky. Výrobky Goya mají své kořeny v kulinářských tradicích hispánských komunit po celém světě. Kombinace autentických surovin, výrazných koření a pohodlné přípravy dělá z výrobků Goya ideální pokrm pro každou chuť a každý stůl. Další informace o společnosti Goya Foods naleznete na www.goya.com.

Pro další informace kontaktujte:

Natalie J. Maniscalco

845.659.6506 / natalie@retromedianyc.com

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1772001/Goya_Ukraine_Donations.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1153368/GOYA_Logo.jpg

Klíčová slova USA-společnost-válka-potraviny-Goya Foods

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Politika, veřejná správa a soudy
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.