Společnost Absen plánuje posílit globální partnerskou síť na podporu exponenciálního růstu technologie LED

Globální výrobce LED technologie společnost Absen dnes oznámila zahájení nové náborové fáze ve snaze dále rozšířit svou globální partnerskou síť, posílit své vedoucí postavení jako specialista na inovace a technologie v oblasti LED technologie a podpořit růst trhu.

Společnost Absen, která v současnosti působí ve více než 130 zemích a podporuje exponenciální růst trhu s LED produkty, je připravena rozšířit svou globální síť oslovením dalších podobně smýšlejících společností, které se mohou ucházet o to, aby se staly zástupcem společnosti Absen ve svém závazku zůstat lídry na trhu po celém světě.

Společnost Absen, která již od svých počátků v roce 2001 buduje impozantní síť, se v současné době může pochlubit 13 domácími a zahraničními pobočkami, které zaměstnávají více než 2000 zaměstnanců a zástupců, kteří jsou dosud zodpovědní za realizaci více než 50.000 projektů. Společnost se zavázala, že bude dále rozvíjet globální partnerství, která již za dvě desetiletí působení v oboru LED navázala, a že přivítá podniky s podobnou ideologií, vizí a odhodláním.

„Na trhu LED technologií zažíváme a budeme zažívat obrovský rozmach. V souladu s tímto růstem jsme odhodláni rozšiřovat naši stávající síť cenných partnerů," uvádí viceprezidentka společnosti Absen Laura Luo. „Společně s technologickým pokrokem v oblasti LED a rozvojem aplikací, v nichž lze LED používat, se musí vyvíjet i naše síť zástupců společnosti Absen. Pro LED technologii prostě není lepší čas."

Absen přičítá svůj dvacetiletý úspěch na pozici lídra trhu stejným základním hodnotám: poctivosti, vděčnosti a zodpovědnosti – a co je důležitější než kdykoli předtím – udržitelnosti.

„Hledáme potenciální partnery, kteří sdílejí naši obchodní ideologii, která je pro nás jako pro společnost velmi důležitá. Podpora udržitelného růstu bude společným úsilím, které jsme odhodláni s našimi novými partnery rozvíjet."

Za posledních pět let udělala společnost Absen obrovský pokrok ve svých závazcích v oblasti udržitelnosti a úspory energie a za tu dobu snížila emise uhlíku přibližně o 700.000 tun.

Nová fáze strategie růstu sítě společnosti Absen vyzývá další „nejlepší podniky ve své třídě", aby požádaly o více informací přímo společnost Absen. Noví partneři budou vyškoleni, vedeni a podporováni týmem odborníků a budou moct plně využívat příležitostí, které LED technologie představují pro globální trh.

https://www.absen.com/connect-to-the-future

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1771083/Absen_global_recruitment_1000__partners.jpg

KONTAKT: Matina Jin, +86-13005436008, matina.jin@absen.com

Klíčová slova Čína-počítače-elektronika-firmy-Absen.com

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.