Společnost Ingersoll Rand věnuje jeden milion dolarů na humanitární pomoc Ukrajině

Na podporu lidí postižených krizí na Ukrajině poskytuje společnost Ingersoll Rand (burzovní index NYSE:IR) ve spolupráci se Světovým potravinovým programem USA (WFP USA) potravinovou pomoc Ukrajině. Společnost Ingersoll Rand, globální dodavatel řešení pro vytváření kritických toků a průmyslových řešení, věnovala 250.000 dolarů na podporu nouzové distribuce potravin Světového potravinového programu OSN a zavázala se poskytnout dalších až 250. 000 USD prostřednictvím odpovídajících příspěvků zaměstnanců. Kromě toho se zavázala přispět dalšími 500. 000 dolary ve formě darů kritických výrobků určených na pomoc s řešeními v oblasti zdravotnictví, vody, hygieny a reakce na katastrofy pro lidi na Ukrajině.

Světový potravinový program OSN je největší humanitární organizací na světě, která zachraňuje životy v nouzových situacích a využívá potravinovou pomoc k budování cesty k míru, stabilitě a prosperitě pro lidi, kteří se zotavují z konfliktů, katastrof a dopadů změny klimatu. Finanční pomoc poskytnutá společností Ingersoll Rand a jejími zaměstnanci pomůže Světovému potravinovému programu OSN poskytnout přímou pomoc lidem na Ukrajině a těm, kteří prchají do okolních zemí. Doposud agentura zmobilizovala zásoby potravin, aby poskytla pomoc třem milionům lidí na Ukrajině po dobu jednoho měsíce.

Předseda představenstva a generální ředitel Vicente Reynal řekl: "Náš cíl 'Opřete se o nás, abychom vám pomohli zlepšit život' je hnacím motorem všeho, co děláme. Minulý týden jsme pozastavili veškeré nové obchody s ruskými zákazníky, kromě výrobků, které jsou kriticky důležité pro zdraví a sociální zabezpečení. A dnes se našich 16. 000 zaměstnanců po celém světě spojilo, aby poskytli potravinovou pomoc lidem, kteří prchají před konfliktem na Ukrajině, i těm, kteří na Ukrajině zůstávají. Jsme hrdí na to, že stojíme na straně ukrajinského lidu, a tleskáme mnoha úžasným činům, které naši zaměstnanci již podnikli, včetně ubytování ukrajinských uprchlíků a výuky jazykových dovedností, které jim pomohou zorientovat se v nových podmínkách. Víme, že naše příspěvky a úsilí našich zaměstnanců pomohou lidem na Ukrajině během této humanitární krize."

O společnosti Ingersoll Rand Inc.

Společnost Ingersoll Rand (burzovní index NYSE:IR), poháněná podnikatelským duchem a vlastnickým smýšlením, se snaží pomáhat zlepšovat život svých zaměstnanců, zákazníků a komunit. Zákazníci se na nás spoléhají pro naši technologickou dokonalost v oblasti vytváření kritických toků a průmyslových řešení více než 40 uznávaných značek, kde naše výrobky a služby vynikají v těch nejsložitějších a nejnáročnějších podmínkách. Naši zaměstnanci rozvíjejí zákazníky na celý život díky svému každodennímu nasazení v oblasti odborných znalostí, produktivity a efektivity. Další informace naleznete na adrese www.IRCO.com.

O Světovém potravinovém programu

Světový potravinový program OSN je největší humanitární organizace na světě, která zachraňuje životy v nouzových situacích a využívá potravinovou pomoc k budování cesty k míru, stabilitě a prosperitě pro lidi, kteří se zotavují z konfliktů, katastrof a dopadů změny klimatu.

O Světovém potravinovém programu USA

World Food Program USA, organizace s číslem 501(c)(3) se sídlem ve Washingtonu, DC, hrdě podporuje poslání Světového potravinového programu OSN tím, že mobilizuje americké politiky, podniky a jednotlivce k podpoře celosvětového hnutí za ukončení hladu. Naše vedení a podpora pomáhají posilovat trvalý americký odkaz v oblasti výživy rodin v nouzi na celém světě.

Kontakty

Média:

Misty Zelent

mzelent@irco.com

Vztahy s investory: Mgr:

Chris Miorin

christopher.miorin@irco.com

Zdroj: Miorin Mentin, PhD: Ingersoll Rand Inc.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20220318005088/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-Ukrajina-válka-potraviny-humanitární-Ingersoll Rand

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.