PLANEO, Sencor a Yenkee darovaly zboží za 3 miliony Kč

Jedna z největších českých sítí kamenných prodejen se spotřební elektronikou – PLANEO – ve spolupráci se značkami Sencor a Yenkee připravila k odeslání více než osm tisíc produktů v hodnotě tří milionů korun. Produkty byly vybrány po konzultaci s týmem Člověka v tísni, který má o aktuálních potřebách Ukrajinců sužovaných válečným konfliktem detailní informace. Doručení na místo určení, do Dnipra, zajistí tato nevládní nezisková organizace v rámci sbírky SOS Ukrajina.

Ze široké nabídky připravené zástupci značek si organizátor sbírky vybral ty, které jsou v tuto chvíli nejpotřebnější. K distribuci bylo proto vyskladněno více než pět tisíc rychlovarných konvic značky SENCOR a dále tři tisíce produktů značky YENKEE, které pomohou lidem v Dnipru zůstat na příjmu. Jde o power banky, nabíječky a další k nim potřebné příslušenství.

"Soucítíme se všemi, jejichž životy hluboce zasáhl válečný konflikt na Ukrajině, rozhodli jsme se proto připojit ke sbírce SOS Ukrajina organizace Člověk v tísni. Věříme, že rychlá a profesionální pomoc skrze tuto organizaci přinese své výsledky,“ říká za společnost FAST ČR, provozovatele řetězce PLANEO a majitele značek Sencor a Yenkee, Libor Kolíšek, předseda představenstva, a dodává: "Z našeho portfolia byly jako pomoc vybrány produkty, které v tuto chvíli mohou situaci lidí sužovaných válečným konfliktem alespoň trochu usnadnit, bereme to jako příležitost vyslovit jim touto cestou naši účast a podporu.“

Kontakt:

Eva Kašparová; Phoenix Communication a.s.

Pod Vilami 785/22, 140 00 Praha 4

e-mail: eva@phoenixcom.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-Ukrajina-sociální-elektronika-firmy-Phoenix Communication

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.