Společnost Milliken & Company je v roce 2022 již 16. rok po sobě zařazena mezi nejetičtější společnosti světa

Definitivní zařazení na seznam etických ocenění znamená významné uznání pro diverzifikovaného výrobce

Společnost Milliken & Company byla oceněna organizací Ethisphere, globálním lídrem v určování a prosazování standardů etických obchodních praktik, jako jedna z nejetičtějších společností světa 2022. Diverzifikovaný globální výrobce, s více než 60 pobočkami a přibližně 8000 spolupracovníky po celém světě, je jednou ze šesti společností, které každoročně od vzniku ocenění získávají tuto prestižní, na etice založenou poctu.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20220315005184/en/

"Ethisphere a její program Nejetičtější společnosti světa představuje stěžejní měřítko způsobu, jakým podnikáme," uvedl Halsey Cook, prezident a generální ředitel společnosti Milliken & Company. "Získání tohoto uznání 16 let po sobě vyzdvihuje kulturu a odhodlání členů týmu společnosti Milliken po celém světě. Takoví jsme."

V roce 2022 bylo oceněno 136 laureátů z 22 zemí a 45 odvětví. Společnost Milliken je jedním ze sedmi průmyslových výrobců. Proces hodnocení nejetičtějších společností světa, který je založen na patentovaném etickém kvocientu Ethisphere®, zahrnuje více než 200 otázek týkajících se kultury, environmentálních a sociálních postupů, etických aktivit a dodržování předpisů, řízení, rozmanitosti a iniciativ na podporu silného hodnotového řetězce. Tento proces slouží jako operační rámec pro zachycení a kodifikaci špičkových postupů organizací napříč odvětvími a po celém světě.

Postavení společnosti Milliken mezi nejetičtějšími společnostmi světa ilustruje její oddanost udržitelnosti, neboť uznává, že etika je pro všechny zúčastněné strany ukotvením dlouhodobého úspěchu společnosti.

"Gratulujeme společnosti Milliken k tomu, že již po šestnácté dosáhla uznání jako jedna z nejetičtějších společností světa," řekl generální ředitel společnosti Ethisphere Timothy Erblich. "Chválíme celý tým společnosti Milliken za tento skutečně významný úspěch a za jeho odhodlání řídit pozitivní, trvalé změny záměrným vytvářením kultury etiky a účelu."

Vyznamenaní

Úplný seznam nejetičtějších společností světa za rok 2022 naleznete zde.

O společnosti Milliken

Společnost Milliken & Company je celosvětovým lídrem v oblasti výroby, jehož zaměření na vědu o materiálech přináší průlomové objevy zítřka již dnes. Společnost Milliken vytváří produkty, které zlepšují životy lidí a přinášejí řešení pro její zákazníky a komunity, od špičkových molekul až po udržitelné inovace. Společnost čerpá z tisíců patentů a portfolia s aplikacemi napříč textilním, podlahářským, chemickým a zdravotnickým průmyslem a využívá společný smysl pro integritu a dokonalost, aby pozitivně ovlivňovala svět po celé generace. Více informací o zvídavých myslích a inspirativních řešeních společnosti Milliken naleznete na stránkách milliken.com a na Facebooku, Instagramu, LinkedInu a Twitteru.

O společnosti Ethisphere

Společnost Ethisphere® je celosvětovým lídrem v definování a prosazování standardů etických obchodních praktik, které podporují firemní charakter, důvěru na trhu a obchodní úspěch. Společnost Ethisphere má hluboké odborné znalosti v oblasti měření a definování základních etických standardů s využitím poznatků založených na datech, které pomáhají společnostem posilovat firemní charakter a měřit a zlepšovat kulturu. Společnost Ethisphere oceňuje vynikající výsledky prostřednictvím svého programu oceňování nejetičtějších společností světa a poskytuje komunitu odborníků v oboru prostřednictvím organizace Business Ethics Leadership Alliance (BELA). Více informací o Ethisphere naleznete na webových stránkách https://ethisphere.com .

Zobrazit zdrojovou verzi na webu businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220315005184/en/ .

Kontakty

Kontakt na média

Betsy Sikma, Milliken

betsy.sikma@milliken.com

864.909.7908

Anne Walker, Ethisphere

Anne.Walker@Ethisphere.com

Zdroj: Milliken & Company

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-chemie-Milliken & Company

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.