Jarní dny otevřených dveří zavedených výživových poraden NATURHOUSE

Pro zájemce o zdravý životní styl a ty, kteří se chtějí naučit zodpovědně starat o potřeby svého těla a své zdraví, pořádá výživové poradenství NATURHOUSE 29. – 31. 3. 2022 jarní dny otevřených dveří. Zájemci mohou zdarma navštívit kteroukoliv ze 127 poraden v ČR a SR, a nechat si nezávazně poradit odborníkem.

Na návštěvníky bude čekat pestrý program – díky bioimpedanční analýze zjistí poměr tuku, svalů a vody v těle, dozví se, proč je důležité tento poměr hlídat a jak na to. Zároveň budou také moci ochutnat exkluzivní produkty na bázi bylin, ovoce a zeleniny, které jsou dostupné pouze v síti NATURHOUSE. Po celou dobu budou návštěvníkům k dispozici výživové poradkyně, které v případě zájmu doporučí jednoduchý postup pro dosažení vysněné postavy nebo změnu stravovacích návyků.

„Ať už chcete pomoci s redukcí váhy, nebo kvalitou stravování, jsme připraveni vám poradit. Dny otevřených dveří jsou ideální příležitostí udělat první krok ke zdravému životnímu stylu. Každý je vítán,“ zve Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně NATURHOUSE.

Jako poděkování za návštěvu si zájemci odnesou týdenní středomořský jídelníček založený na jarních surovinách a také získají slevu 15 % na nákup vitaminových produktů a probiotik z řady MIVINAT.

O tom, že metoda NATURHOUSE funguje, se přesvědčila také Kateřina, která zhubla 15 kg v příbramské pobočce: „Cítím se nepopsatelně. Plná elánu a nabitá energií, že bych ji mohla rozdávat. Prostě skvěle,“ říká Kateřina.

O NATURHOUSE: Jsme zavedená firma s mnohaletou působností na českém a slovenském trhu, která v Čechách pomohla již 300 tisícům lidí změnit životní styl a zdravě zhubnout. Nabízíme léty prověřenou metodu, která klientkám a klientům umožní dosáhnout toho, co si předsevzali. Díky vysokému zastoupení poboček v obou zemích je vaše vysněná postava blíže, než si myslíte.

Otevírací doby poraden: https://www.naturhouse-cz.cz/pobocky

O nás: https://www.naturhouse-cz.cz/o-nas

O dni otevřených dveří: https://www.naturhouse-cz.cz/dny-otevrenych-dveri

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-zdraví-potraviny-služby-firmy-Reduccia-NATURHOUSE

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Služby, cestovní ruch
Potraviny, gastronomie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.