Světoví lídři digitální ekonomiky se sejdou v Chang-čou na konferenci o nových příležitostech

První globální konference o digitálním ekosystému 2022 se bude konat 25. března

Global Digital Ecosystem Conference 2022, první konference na toto téma a zároveň jedno z tematických fór prvního světového veletrhu Global Digital Trade Expo (GDTE), se bude konat v Chang-Čou v provincii Če-ťiang. Cílem akce je podpořit kvalitní rozvoj digitálního obchodu vybudováním pevného digitálního ekosystému.

Konference, kterou pořádá lidová vláda města Chang-čou a ministerstvo obchodu provincie Če-ťiang a organizuje městský obchodní úřad v Chang-čou, je oborově zaměřenou akcí, kterou společně vytvořily společnosti Informa plc a Hangzhou Expo Group. Akce s podtitulem „Nové technologie, nové formy podnikání a nové modely" sehraje významnou roli při vytváření modelu pořádání konferencí v rámci veletrhu GDTE, které budou splňovat mezinárodní standardy v otázkách sdílení průmyslových ekosystémů a analýzy obchodních případů.

Na konferenci byli pozváni světoví lídři v oblasti digitální ekonomiky a šéfové čínských i nadnárodních internetových gigantů, kteří se zde kromě analýzy budoucích trendů podělí o zkušenosti z oboru a jedinečné postřehy k několika žhavým tématům z oblasti digitálního obchodu včetně inteligentního skladování, blockchainu, využívání umělé inteligence (AI) a cloudových služeb. Vzhledem k výhodám, které mají klastry firem z oblasti elektronického obchodu, umělé inteligence a fintech nacházející se v regionu delty Jang-c'-ťiang, pokud jde o koncentraci odvětví a schopnost přilákat nejžádanější talenty z oboru, budou na akci pozváni také technologičtí odborníci a vedoucí projektů ze společností zabývajících se digitálním obchodem, kteří se zde zaměří na diskusi o technologiích digitálního obchodu a jejich budoucím uplatnění.

První ročník GDTE, jediné celonárodní odborné výstavy s tematikou digitálního obchodu v Číně, se bude konat v Chang-čou od 23. do 27. března 2022. Jejím cílem je stát se vysoce prestižní výstavou, která získá možnost podílet se na formulování pravidel globálního obchodu a prezentovat úspěchy digitální ekonomiky se zaměřením na mezinárodní, profesionální a scénářové digitální služby.

Na konferenci, která je specializovaným fórem GDTE s tematikou ekosystémů digitálního obchodu, se sejdou zástupci společností zabývajících se digitálním obchodem, digitální ekonomikou a internetovými technologiemi v celém průmyslovém řetězci a také někteří z nejtalentovanějších odborníků z těchto odvětví. Akce si klade za cíl podpořit zdravý rozvoj a prosperitu čínského digitálního ekosystému díky usnadnění mezioborových výměn a spolupráce a zároveň společně prozkoumat hloubkovou výměnu a kooperaci mezi digitálními ekosystémy po celém světě.

Předběžná návštěvnická registrace na konferenci je nyní otevřena. Zájemci jsou tímto zváni k účasti a zapojení do diskuse o nových příležitostech v digitální éře i směřování růstu digitální ekonomiky.

Odkaz pro předběžnou registraci návštěvníků:

https://live.gdte.org.cn/en-US/eventShows?cateid=427350490452828160&track=18M5OVLE

Kontakty:

Paní Men

Telefon: +86-18683692966

E-mail: grace.men@informa.com

Paní Zhu

Telefon: +86-13858199068

E-mail: 121245504@qq.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1762940/kv.jpg

Klíčová slova Čína-počítače-obchod-Global Digital Ecosystem Conference

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.