CO JE ZA DVEŘMI NANOTECHNOLOGICKÉ FIRMY?

Chtěli byste vědět, jak vypadají kanceláře 21. století?

Na první pohled vypadají úplně stejně, jako ostatní kanceláře podobného typu. Co Vás ale při vstupu do nich ihned překvapí, je vzduch, který je zde cítit tak nějak čistěji. Rozdíl mezi venkovní chodbou a prostory kanceláří je okamžitě patrný.

Řeknete si, že tam mají výkonnou rekuperaci s filtrací, protože větrat tam moc nemohou. Okénka jsou příliš malá a dají se jen vyklopit na ventilační větrání. Ano, ventilace sice v kancelářích je nainstalována ve stropech, ale ta spíše po celé budově roznáší každému rovným dílem vzduch, který je obohacen o veškeré organické nečistoty, které jsou v jejím ventilačním systému zanesené.

Proč je tedy v těchto místnostech cítit čistý vzduch bez jakýchkoliv pachů?

Odpověď je vcelku prostá. Vstoupili jste do firmy, která se zabývá nanotechnologiemi a všechny stěny a stropy kanceláří má ošetřeny speciálním nano nátěrem technologie FN NANO®. Ten na svém povrchu zachycuje všechny organické nečistoty jako jsou viry, bakterie, spory plísní, alergeny, pachy, ale i jedovaté těkavé látky uvolňující se z nábytku, podlahových krytin, čistících a dezinfekčních prostředků apod.

K tomu, aby se nano nátěr zbavil těchto nezvaných hostů, využívá jen čistě fyzikálního jevu, kterým je fotokatalýza.

Ostatní hladké povrchy jako jsou skříně, úložné skříňky, stoly, kuchyňská linka i skleněné přepážky jsou ošetřeny jinými antibakteriálními nano přípravky na bázi stříbra.

Díky virtuální prohlídce můžete již nyní do těchto prostor vstoupit

Tuto firmu lze samozřejmě po předchozí domluvě osobně navštívit a nacítit tak její čisté prostředí. Nyní ale máte jedinečnou příležitost si tyto prostory sami a v klidu projít prostřednictvím 3D prohlídky.

Během této virtuální prohlídky se podívejte na všechny odkazy a videa, která Vám přiblíží, jak technologie FN NANO® funguje. Také uvidíte, jak se tyto prostory postupně přeměňovaly v nejbezpečnější kancelář 21. století.

Budete-li se chtít dozvědět více informací a sjednat si osobní schůzku, abyste mohli i „nacítit“ toto čisté prostředí, přejděte na web společnosti www.fn-nano.com

Tiskovou zprávu vydala společnost FN-NANO s.r.o.

Pro více informací se obracejte na: fn@fn-nano.com nebo Blanka Zajíčková, e-mail: zajickova@fn-nano.com

.

Klíčová slova ČR-stavebniny-zdraví-nanotechnologie-firmy-FN-NANO

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.