Představují se nové rádiové jednotky Open RAN 5G jako výsledek spolupráce společností STL a Analog Devices

Společnost STL (NSE: STLTECH), jeden z největších světových poskytovatelů služeb v oblasti integrace digitálních sítí, dnes informovala, že zahájila spolupráci se společností Analog Devices, Inc. na vývoji rádiových jednotek 5G Open RAN (O-RU). Obě společnosti společně vytvoří řešení připravená pro sítě 5G a pomohou tak rozšířit nabídku komerčně dostupných O-RU a podpořit rozvoj sítí Open RAN. V rámci této spolupráce budou společnosti STL a Analog Devices úzce spolupracovat s dalšími poskytovateli ekosystémů, včetně předních dodavatelů výkonových zesilovačů (PA) pro rozšíření nabídky malých vnitřních zařízení Garuda O-RU společnosti STL. Společnost STL integruje do Garudy špičkové vysílače RadioVerse® společnosti Analog Devices a vytváří tak energeticky úsporná a vysoce výkonná rádio zařízení.

"Společnost STL vyvinula soubor otevřených, neagregovaných, virtualizovaných a programovatelných produktů a řešení pro přístupovou část sítě," vysvětlil Chris Rice, generální ředitel divize Access Solutions Business společnosti STL. „Garuda je rádiové zařízení nové generace s otevřeným rozhraním, podle standardů O-RAN. Je nákladově efektivní a je klíčovou součástí řešení, která odpovídají použití Průmyslu 4.0, jako je bezpečnost pracovníků a automatizace výroby. Využití nabídky RadioVerse společnosti Analog Devices v našich zařízeních vytváří nový průmyslový standard pro malé radiostanice uvnitř budov a umožňuje naplno využít potenciál technologie 5G pro zlepšení života miliard lidí na celém světě."

Operátoři začínají zavádět své sítě Open RAN a tím roste poptávka po regionálně přizpůsobených jednotkách O-RU, které budou vyhovovat potřebám frekvenčního pásma a výkonu. O-RU je jednou z částí sítě, kterou nelze virtualizovat, a vzhledem k rozšiřujícím se požadavkům na kmitočtové pásmo pro komerční využití a možnosti výkonu omezují stávající možnosti vnitřního rádiového spojení u provozovatelů sítí. Řada Garuda společnosti STL rozšiřuje dostupnost zařízení O-RU na globálních trzích.

„Po úspěchu projektu Garuda se těšíme na rozšíření spolupráce se společností STL a na to, že budeme dodávat vysoce výkonné jednotky O-RU pro ekosystém Open RAN ," řekl Nitin Sharma, generální ředitel divize Wireless Systems Group společnosti Analog Devices.

O společnosti STL - Sterlite Technologies Ltd:

Společnost STL je předním poskytovatelem služeb v oblasti integrace digitálních sítí, včetně řešení All-in 5G. Naše schopnosti v oblasti bezdrátového připojení, optických sítí, softwaru a služeb nás podle průzkumu společnosti Gartner řadí mezi největší dodavatele 5G RAN. Tyto schopnosti jsou postaveny na open-source a konvergovaných architekturách a pomáhají telekomunikačním společnostem, cloudovým společnostem, občanským sítím a velkým podnikům poskytovat zákazníkům služby nové generace. Společnost STL spolupracuje s poskytovateli služeb po celém světě na projektu ekologické a udržitelné digitální budoucnosti, v souladu s cíli OSN v oblasti udržitelného rozvoje.

Společnost STL má silné globální zastoupení v Indii, Itálii, Velké Británii, USA, Číně a Brazílii. Přečtěte si více nebo nás kontaktujte.

stl.tech |Twitter | LinkedIn |YouTube

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1755673/Analog_Devices.jpg

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/876464/Sterlite_Technologies_STL_New_Logo.jpg

KONTAKT: Vztahy s médii: Khushboo Chawla, tel.: +91. 9711619114, khushboo.chawla@stl.tech;Kontaktní osoba pro agentury: Natasha Gerald, tel: +91. 9711023283, natasha.gerald@genesis-bcw.com ;Vztahy s investory: Pankaj Dhawan, tel.: +91. 8130788887, pankaj.dhawan@stl.tech

Klíčová slova Španělsko-počítače-komunikace-firmy-Sterlite Technologies

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.