Společnost ADO představuje špičkové městské elektrokolo D30

Spojte se s insta360 a vydejte se napříč městem za dobrodružstvím. Zvládněte každodenní dojíždění raz dva s elektrokolem D30 s 27,5" koly, výkonem 250 W, max. rychlostí 25 m/h a baterií 36V10.4AHH.

Inovativní startup ADO oficiálně představuje špičkové městské elektrokolo D30. Společnost ADO zároveň spojuje své síly s firmou Insta360 a uvádí na trh společně vyvinutý model ADO Insta360 GO 2 XE, který je ideální na toulky napříč městem za dobrodružstvím.

Co nabídne elektrokolo ADO D30

Povrchová úprava elektrokola ADO D30 se vyznačuje čtyřvrstvým nástřikem a vypalováním a veškeré detaily jsou dokonale vyhlazené. Delikátní textury překvapí elegancí a jedinečnými vlastnostmi. Kolo bylo vytvořeno s cílem podpořit cyklistiku jako základ vyrovnaného a zdravého životního stylu a splnit požadavky uživatelů v různých situacích, jako je každodenní transport, sport a fitness i příměstská rekreace.

Přehazovačka Shimano s 11 rychlostmi a inteligentní řídicí systém ADO G-Drive 2.0 dokáží zajistit silný výkon a dobře se přizpůsobují různým jízdním scénářům a režimům výkonu, čímž snižují námahu a spotřebu energie. Dojezd kola je až 100 km.

Služby poskytované společností ADO

Certifikace CE profesionální laboratoře SGS zajišťuje bezpečnost jízdy a shodu s předpisy

Řada ADO D30 splňuje požadavky 10 000 testů ve všech výkonnostních kategoriích, získala mezinárodní certifikaci CE SGS podle evropské normy EN15194 a zajišťuje tak bezpečnou jízdu v souladu s předpisy.

Společnost ADO se zaměřuje na neustálé zlepšování svých produktů na základě zpětné vazby od spotřebitelů a soustavně zdokonaluje kvalitu svých výzkumných a vývojových technologií, aby co nejlépe chránila spotřebitele při každodenních cestách.

Poprodejní služby zajišťují bezproblémovou a spolehlivou jízdu

Společnost ADO zřídila v Německu centrum technických služeb. Společnost se zavázala poskytovat zákazníkům v evropských zemích místní služby v oblasti technologií a poprodejní servis bez starostí. Díly budou rychle dodány z místních evropských skladů a uživatelé se také mohou spolehnout na technické informace, rady a pokyny online v reálném čase. Zákazníci navíc obdrží záruku na výměnu jízdního kola, pokud je neopravitelné kvůli problémům s kvalitou produktu.

Od 23. února do 23. března bude řada D30 uvedena na Amazonu, oficiálních stránkách ADO, AliExpress a dalších platformách s počáteční cenou pouhých 1 499 EUR. Sada kola ADO D30C a mini kamery ADO Insta360 GO 2 XE bude k dispozici již za 1 799 EUR. V tomto období bude také probíhat akce, během které mohou zákazníci získat přilbu ADO nebo zámek na kolo zdarma.

O společnosti ADO

Společnost ADO usiluje o vytvoření ekologického stylu každodenního dojíždění a prosazuje kulturu jízdy a životní postoj, které jsou ekologické, ambiciózní, sdílené a nadějné.

Sen, zakladatel společnosti ADO, chce uživatelům sdělit: „Když jedete městem na elektrokole ADO, opravdu si uvědomíte, že se na něj můžete zcela spolehnout."

Značka ADO zahájila intenzivní spolupráci se společností Xiaomi Youpin International. Společnost ADO má zároveň dvě výzkumná a vývojová centra a plánuje rozšířit svou nabídku o produkty, jako je dámské elektrokolo D26 a koloběžka s velkým dojezdem S-Series. Tyto produkty budou uvedeny na trh v roce 2022 – více informací již brzy!

Kontakt pro média

Amy MillerováE: marketing@adobike.com

Tel: +86 13928317901

E-mail: www.adoebike.com

FB: https://www.facebook.com/Adoebike

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1750518/image_5022519_37993621.jpg

PROTEXT

Klíčová slova Německo-kondice-doprava-ekologie-cykloturistika-ADO EBIKE

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.