UAV Factory a Jennings Aeronautics společně rebrandují jako Edge Autonomy

Společnost Edge Autonomy podporovaná společností AE Industrial je světovým lídrem víceúčelových bezpilotních technologií

Společnost UAV Factory, jednička v oblasti bezpilotních a autonomních technologií, dnes oznámila, že po nedávné fúzi se společností Jennings Aeronautics („JAI") změnila značku a bude dále působit na trhu pod názvem Edge Autonomy. Značka Edge Autonomy spojuje dva přední světové výrobce malých bezpilotních leteckých platforem a kamerových modulů a zahajuje novou kapitolu jako sjednocená, inovativní společnost, která má být lídrem trhu v oblasti mnohostranného využití bezpilotních a autonomních systémů.

Společnost Edge Autonomy představuje desetiletími prověřenou technologii bezpilotních systémů využívanou zákazníky ve vládním, komerčním a akademickém sektoru v téměř 60 zemích. Novým sídlem spojené Edge Autonomy se stane dřívější sídlo společnosti JAI v San Luis Obispo v Kalifornii. Za společností stojí AE Industrial Partners, soukromá kapitálová společnost specializující se na letecký průmysl, obranu a vládní služby, vesmír, energetiku a veřejné služby a speciální průmyslové trhy.

John Purvis, výkonný ředitel společnosti Edge Autonomy, uvedl: „Když se společnosti UAV Factory a JAI v září loňského roku spojily, věděli jsme, že chceme vytvořit novou značku, která bude odrážet skutečnou šíři a sílu naší globální platformy. Značka Edge Autonomy vystihuje naše poslání pomáhat našim klientům získat rozhodující výhody využitím nejnovějších technologií UAV (Unmanned Aerial Vehicles, bezpilotních vzdušných prostředků). Věříme, že na základě špičkové pověsti původních společností se Edge Autonomy stane synonymem pro inovace a kvalitu na trhu autonomních systémů. Těšíme se na příležitosti, které před námi stojí."

Ředitel společnosti AE Industrial Partners Jeff Hart dodal: "Název Edge Autonomy odráží vizi organizace a vypovídá o naší schopnosti podporovat a dodávat inovace přinášející taktické výhody. S úspěchem jsme dodávali bezpilotní technologie armádě, záchranným složkám, komerčním i akademickým subjektům se stálým důrazem na poslání zákazníka. Také nyní, kdy rozšiřujeme svou nabídku pro další oblasti a účely, bude Edge Autonomy udávat směr svými mimořádnými schopnostmi, kvalitou a zákaznickým servisem."

Edge Autonomy nabízí rozmanité portfolio bezpilotních zařízení, EO/IR kamerových modulů a bezkonkurenční globální dosah díky své síti výrobních a testovacích zařízení, přinášejících zákazníkům inovace, rychlost a agilitu služeb. Se svým fondem zkušených talentů a globální základnou zaměstnanců – včetně předních světových techniků bezpilotních systémů a odborníků na přenosné senzory – je společnost Edge Autonomy skvěle připravena pomoci svým zákazníkům rozvíjet zpravodajské, sledovací a průzkumné (ISR) operace inovativními a úspornými způsoby.

Chcete-li se o společnosti Edge Autonomy dozvědět více, včetně informací o značce, zákaznících a konkrétních aplikacích, navštivte nové webové stránky společnosti na adrese www.EdgeAutonomy.io.

O společnosti Edge Autonomy

Společnost Edge Autonomy sídlící v San Luis Obispo v Kalifornii je lídrem v oblasti bezpilotních a autonomních technologií a byla založena s cílem vyvíjet nejpokročilejší platformy a senzory na trhu bezpilotních prostředků. Její bezpilotní technologie využívají zákazníci z vládní, komerční a akademické sféry v téměř 60 zemích. Výhodou společnosti Edge Autonomy jsou její vertikálně integrované provozy a globální působení, zahrnující výrobní závody o rozloze cca 14.000 m2 na dvou kontinentech. Klíčové podpůrné kanceláře se nacházejí ve městech Bend v Oregonu a Herndon ve státě Virginia. Více informací naleznete na adrese www.EdgeAutonomy.io Aktuální dění můžete sledovat na našich účtech na sítích Twitter, LinkedIn, Instagram, YouTube a Facebook.

O společnosti AE Industrial Partners

AE Industrial Partners je soukromá kapitálová společnost specializující se na letecký průmysl, obranu a vládní služby, vesmír, energetiku a veřejné služby a speciální průmyslové trhy. AE Industrial Partners investuje do předních společností na trhu, které mohou těžit z jejích hlubokých odborných znalostí, provozních zkušeností i vztahů na cílových trzích. Společnost AE Industrial Partners je signatářem Zásad OSN pro odpovědné investování a iniciativy ILPA Diversity in Action. Více informací na www.aeroequity.com.

Kontakt pro média:

Lambert & Co.Jennifer Hursonová

jhurson@lambert.com

845.507.0571

Nebo

Caroline Luzová

203-656-2829

cluz@lambert.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1750152/Edge_Autonomy_Logo.jpg

Klíčová slova USA-letectví-počítače-elektronika-Edge Autonomy

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.