Společnost Discovery Life Sciences zefektivňuje výrobu buněčných a genových terapií a rozšiřuje svou nabídku lidských výchozích buněčných materiálů

Společnost Discovery Life Sciences™ (Discovery), která je specialistou na biologické vzorky a biomarkery, dnes oznámila rozšíření svého portfolia produktů klinické kvality, splňujících požadavky GMP, o produkty Discovery Cryo Leukopaks™ (GMP). Rozšířené možnosti výroby v oblasti výchozích buněčných materiálů splňujících požadavky GMP usnadní logistické problémy vývojářům a výrobcům terapeutických přípravků zefektivněním přechodu od výzkumu k výrobě buněčných a genových terapií nové generace.

Společnost Discovery se snaží urychlit vývoj a úspěšné klinické nasazení buněčných a genových terapií, které představují revoluci v léčbě rakoviny a dalších komplikovaných onemocnění. To vyžaduje rychlý a spolehlivý přístup k vysoce kvalitním, dobře charakterizovaným lidským výchozím buněčným materiálům, které společnost Discovery může díky svému jedinečnému postavení zajišťovat výzkumným pracovníkům a výrobcům po celém světě.

„Správné produkty pro kryokonzervaci, splňující požadavky GMP, jsou zásadní pro zajištění klinického materiálu potřebného pro urychlení přechodu od fáze výzkumu a vývoje ke komerčnímu využití," konstatoval Dominic Clarke, technický ředitel pro buněčnou a genovou terapii ve společnosti Discovery. „Discovery nyní nabízí špičkové, spolehlivé kryogenně konzervované leukopaky, které jsou nutné pro podporu výzkumu a výroby v souladu s požadavky GMP. Vývojové společnosti v oblasti buněčné terapie, které budou se společností Discovery spolupracovat, budou mít možnost zjednodušit a urychlit své výrobní procesy a zároveň se spolehnout na kvalitu a podporu, kterou Discovery poskytuje vědcům po celém světě."

Společnost Discovery optimalizovala a upravila protokoly kryokonzervace, aby dosáhla vysoce kvalitních výkonnostních specifikací, které odpovídají výrobě v souladu s požadavky GMP a umožňují vývojovým společnostem v oblasti buněčné a genové terapie bezproblémové praktické nasazení jejich pokročilých terapeutických procesů. V kombinaci s izolovanými imunitními buňkami společnosti Discovery, lidskými biologickými vzorky nemocí a možnostmi služeb v oblasti multiomických biomarkerů nabízí portfolio produktů v oblasti buněčné a genové terapie společnosti Discovery výzkumným pracovníkům a výrobcům jedinečné integrované řešení, které zefektivňuje vývoj nových terapií od počátečního výzkumu až po klinickou výrobu.

O společnosti Discovery Life Sciences

Společnost Discovery Life Sciences, specialista na na biologické vzorky a biomarkery™, je předním poskytovatelem vysoce charakterizovaných lidských výchozích buněčných materiálů integrovaných s odbornými multiomickými analytickými službami, díky čemuž umožňuje dosahování dalších pokroků ve výzkumu, vývoji a výrobě produktů buněčných a genových terapií. Nabízíme jedny z největších dostupných sad dárců a také čerstvé a kryogenně konzervované lidské buněčné materiály klinické kvality (GMP) pro podporu programů buněčných a genových terapií v jakémkoliv rozsahu od začátku až do konce.

Díky špičkovým odborným znalostem a inovativnímu využití současných technologií tým společnosti Discovery úzce spolupracuje se zákazníky s cílem rychleji překonávat překážky a získávat výsledky pro rozhodování o zásadních otázkách výzkumu, vývoje a výroby nejrychleji na trhu. Představujeme vědu ve vašich službách, Science at your Service™! Další informace najdete na adrese dls.com/cell-and-gene-therapy-products.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1022478/Discovery_LS_Logo.jpg

KONTAKT: discovery.communications@dls.com

Klíčová slova USA-věda-zdraví-farmacie-Discovery Life Sciences

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
Věda, vzdělávání a školství
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.