Affidea urychluje digitalizaci

Společnost zavádí nové HR řešení s cílem zvýšit provozní efektivitu a zlepšit zkušenost zaměstnanců

Ve snaze urychlit svou digitální transformaci společnost Affidea (www.affidea.com), největší evropský poskytovatel pokročilých služeb v oblasti zobrazovací diagnostiky, ambulantní a onkologické péče s rozšířenou působností v 319 zdravotnických střediscích v 15 zemích, ve čtvrtek oznámila spuštění nového systému pro podporu řízení lidských zdrojů (HRIS) – řešení Oracle Fusion Cloud Human Capital Management (HCM).

Zavedení HRIS je důležitou součástí širší digitální strategie společnosti, která spočívá v modernizaci a zjednodušení systémů prostřednictvím standardizovaných a automatizovaných procesů, které poskytnou lepší analytické schopnosti, přehled o výkonnosti a zároveň sníží počet manuálních úkolů v oblasti lidských zdrojů a ovlivní zapojení týmu. Digitalizace je jádrem činnosti společnosti Affidea, která je proto preferovaným zaměstnavatelem a poskytovatelem zdravotní péče, který nabízí pacientům ty nejlepší možné služby.

Platforma Oracle Cloud HCM poskytne společnosti Affidea jediný centrální zdroj dat týkající se zaměstnanců, smluvních partnerů a souvisejících specialistů z hlediska dovedností a kvalifikace. To dále přispěje k vytvoření dílčích klinických odborností v rámci skupiny, klinických služeb a rozšíření teleradiologických a telezdravotnických služeb společnosti v různých zemích. Mezi další přínosy systému Oracle zavedeného v rámci společnosti Affidea patří lepší řízení kontinuálního klinického vzdělávání. To je možné díky přístupu ke správným odborným skupinám a nabídce specializovaného klinického školení přizpůsobeného jejich potřebám a výměně znalostí v rámci skupin kolegů, což podporuje přenos osvědčených postupů v interních lékařských odborných sítích.

Řešení, které poskytuje lepší analytické a reportovací schopnosti HR týmům v 15 zemích, nabídne zvýšení efektivity HR operací společnosti a správy personálních dat v prostředí, které je v souladu s GDPR, a přinese určitou úroveň automatizace stávajících procesů, což se stane základem pro další automatizaci. Mezi země, kde bylo řešení implementováno, patří: Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Česká republika, Řecko, Maďarsko, Itálie, Litva, Nizozemsko (centrála společnosti), Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Španělsko, Švýcarsko, Turecko, Irsko.

Justyna Tyborowska, senior viceprezidentka a personální ředitelka skupiny Affidea Group, uvedla: „Digitální transformace a neustálé zlepšování lékařských i provozních procesů jsou klíčovými prvky růstové strategie společnosti Affidea, jejímž cílem je nabízet standardizované, špičkové a nákladově efektivní lékařské služby a tím pacientům i doktorům zaručit vynikající zkušenosti. Digitalizaci napříč skupinou posilujeme kulturou inovací zaváděním high-tech postupů, které zlepšují naše pracovní metody a umožňují nám soustředit se na činnosti, které přidávají hodnotu podnikání. Implementace globálního řešení pro lidské zdroje je konkrétním výsledkem naší digitální strategie a postupů řízení založených na datech a vytváří pevný základ pro další automatizaci a integraci s ostatními systémy společnosti Affidea, což ji posune na pozici předního poskytovatele digitální zdravotní péče."

Řešení Oracle Cloud HCM Cloud bylo zavedeno ve všech zemích skupiny Affidea a je prvním krokem implementace systému Affidea ERP v celé skupině. Implementaci provedla společnost Oracle Consulting, která společnost Affidea provedla projektem po jednotlivých zemích. Koncept akce krok za krokem usnadnil společnosti Affidea přizpůsobit se řešení a skutečně se sžít s novým systémem globálního cloudového systému HRIS.

„Společnosti nyní čelí vyšším očekáváním zaměstnanců než kdykoli předtím. Dnešní pracovníci hledají okamžitý přístup, vysoce personalizovaný obsah a snadno použitelné systémy. Tyto požadavky nutí personalisty, aby přehodnotili přístup k celému pracovišti. Kompletní řešení společnosti Oracle, které propojuje všechny procesy v oblasti lidských zdrojů od přijetí zaměstnance až po jeho odchod do důchodu, pomáhá společnosti Affidea udržet se v čele zdravotnického odvětví a dosáhnout dlouhodobého úspěchu." – říká Andrés Garcia-Arroyo, viceprezident pro aplikace ve střední a východní Evropě, Rusku, Izraeli, severovýchodní a západní Africe, Levantě a Turecku ve společnosti Oracle.

O společnosti Affidea

Affidea (www.affidea.com) je největším evropským poskytovatelem služeb v oblasti zobrazovací diagnostiky, ambulantní a onkologické péče, který působí v 319 centrech v 15 zemích Evropy. Affidea Group spolupracuje s více než 9000 odborníky, kteří ročně léčí více než 10 milionů pacientů. Díky svým výsledkům v oblasti bezpečnosti pacientů je Affidea nejvíce oceňovaným poskytovatelem diagnostických zobrazovacích služeb v Evropě Evropskou radiologickou společností – více než 50 % všech center zařazených na Eurosafe Star Wall patří společnosti Affidea.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/942742/Affidea_Group_Logo.jpg

Kontakt: Oana Dumitroiu; oana.dumitroiu@affidea.com; +40 738 674 320

Klíčová slova Nizozemsko-počítače-zdraví-Affidea BV

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Zdravotnictví
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.