Celosvětová premiéra elektrického zubního kartáčku od renomované asijské značky ústní hygieny usmile

Usmile ( podznačka korporace Stars Pulse), asijská značka pro všestrannou péči o ústní dutinu, jejímž posláním je všem umožnit zdravější stav ústní dutiny, dnes světu představila svůj hvězdný produkt - sonický zubní kartáček Y1S, na jehož vývoji se podílelo více než 1 000 000 uživatelů. K dnešnímu dni tento senzační výrobek ochránil více než 5 200 000 úsměvů a dosáhl v Asii obratu 300 000 000 USD.

Podívejte se na video a dozvíte se více.

Aby společnost usmile poskytla originální a zároveň optimální zážitek z čištění zubů pomocí Y1S, vytvořila multifunkční tým zahrnující zubní lékaře, inženýry a další prvotřídní odborníky, kteří přinášejí nové možnosti do tohoto ospalého odvětví.

Zubní kartáček vyrobený pro vás, od vás

„Zpočátku nás trápila řada neočekávaných problémů: rukojeť nebyla dostatečně příjemná do ruky, voděodolná technologie potřebovala vylepšit a kartáček se nedal dost dobře čistit," uvedl Jake Keeter, hlavní produktový manažer společnosti usmile. „Proto jsme se přiklonili ke strategii DTC a zapojili do výrobního procesu spotřebitele."

„Po debutu v Asii jsme získali více než 300 doporučení od 1 000 000 prvních uživatelů a na jejich základě jsme produkt vyladili," uvedl Keeter. „Po 11 iteracích během dvou let si současný model Y1S koupilo více než 5 000 000 lidí."

Zubní kartáček, který má ohlas

Společnost Y1S získala 13 mezinárodních ocenění za design, včetně německé ceny Red Dot Design Award, a získala tak svou pozici v tomto mdlém průmyslu díky elegantnímu designu navrženému pro lepší řešení péče o ústní dutinu. Dříve většina elektrických zubních kartáčků evokovala lékařský sektor a vyvolávala nepříjemné pocity ze zubního kazu.

Výrobek Y1S, inspirovaný římským sloupem, tedy spojuje estetiku s technologií a překvapil uživatele stylovým a současně prvotřídním zážitkem z čištění zubů. Rukojeť se skládá ze 14 hřebenů respektujících pravidlo zlatého řezu a vyznačuje se nejen klasickou uměleckou, ale také ergonomickou mechanikou, která zajišťuje pohodlné a stabilní držení. Tato konstrukce navíc zajišťuje rovnováhu a během rutinní péče o ústní dutinu umožňuje stabilní stání nebo ležení na pracovní desce. Materiál PA/ASA, který si společnost sama vyvinula, navíc zvyšuje odolnost kartáčku vůči vlhkosti a zabraňuje vzniku plísní.

Špičková čistitelnost a mimořádně dlouhá životnost baterie až 180 dní

Jedním ze základních faktorů pro výběr dobíjecích zubních kartáčků je možnost čištění. Y1S je poháněn vlastním vysokofrekvenčním magnetickým levitačním motorem s rychlostí až 38 000 otáček za minutu, a tak si s plakem a zánětem dásní poradí lépe než manuální zubní kartáčky.

Díky převratné rovnováze mezi vysoce účinnými vibracemi a energeticky úsporným motorem vydrží plně nabitá baterie přístroje Y1S až 180 dní při dvou minutách používání dvakrát denně, čímž v životnosti baterie překonává obdobné výrobky v průměru o 14–30 dní.

Další funkce:

– 2minutový časovač

– Cestovní konektor typu C

– Vodotěsná technologie IPX7

– Jemné vlákno DuPont

– 3 režimy čištění: čistý/bílý/měkký

Společnost usmile zatočila s představou, že elektrický zubní kartáček je pouze nástrojem nebo ozdobou. Její výrobek je kombinací obojího – souzní s osobní atmosférou a zároveň řeší nejtíživější problémy. „Uvedení Y1S na celosvětový trh je naším prvním krokem ke globalizaci. Budeme i nadále zlepšovat zdraví ústní dutiny pro všechny," řekl Ramble Chan, viceprezident společnosti Stars Pulse, která je mateřskou společností usmile.

Kupte si Y1S v obchodě usmile, na Amazonu či v Shopee a těšte se na zdravější zuby a dásně.

O společnosti usmile

Firma usmile, která je součástí společnosti Stars Pulse, nabízí ucelenou řadu kvalitních výrobků péče o ústní dutinu. Díky svému odhodlání nabízet mimořádnou ústní hygienu na základě vědeckých řešení rozzáří usmile ročně více než 22 milionů úsměvů.

O společnosti Stars Pulse

Společnost Stars Pulse byla založena v roce 2015 a zaměřuje se na propojení technologického pokroku a inovativního designu, aby svým zákazníkům mohla nabízet ucelená zdravotnická řešení. S portfoliem značek včetně usmile® a Kitty Annie® usiluje komunita Stars Pulse o světové prvenství v oblasti technologií péče o zdraví a krásu.

KONTAKT: PR tým usmile, marketing@usmile.com

Klíčová slova Čína-zdraví-elektronika-Stars Pulse

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zdravotnictví
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.