Inteligentní zpracování dokumentů od společnosti Straive dosáhlo umístění ve zprávě Provider Lens™ Intelligent Automation — Solutions & Services US Report 2021 od ISG

Společnost Straive (dříve SPi Global), lídr na trhu technologických řešení v oblasti vzdělávání, obsahu a dat, byla ve zprávě Provider Lens™ Intelligent Automation - Solutions & Services US Report 2021, vydávané přední světovou technologickou výzkumnou a poradenskou společností Information Services Group (ISG), jmenována na pozici účastníka. Společnost Straive byla ve zprávě oceněna za své nástroje pro zpracování dokumentů, které umožňují rychlejší a rozsáhlejší automatizovanou extrakci, interpretaci, klasifikaci a zpracování digitalizovaných dokumentů.

ISG Provider Lens™ je srovnání poskytovatelů služeb prováděné odborníky z praxe. Tvoří jej výzkumné zprávy, poskytující nezávislá hodnocení dodavatelů a segmentaci nákupního chování podniků.

Nástroje pro inteligentní zpracování dokumentů (Intelligent Document Processing, IDP) od společnosti Straive staví na její vlastní nestrukturované datové platformě Straive Data Platform (SDP), vybudované na mikroservisní architektuře s přizpůsobitelnými moduly pro extrakci, doplňování, transformaci a poskytování dat. Její nástroje zpracování dokumentů využívají k automatizaci extrakce, doplňování a transformace dat kognitivní technologie a vytěžují využitelné informace z obsáhlých textových dokumentů v jakémkoli formátu – textových i skenovaných PDF, e-mailů, souborů textových procesorů a dalších.

Společnost Straive zřídila specializované oddělení výzkumu a vývoje s názvem Straive Innovation Labs, které do její nabídky SDP průběžně integruje nejmodernější řešení. Svým zákazníkům nabízí flexibilní obchodní modely včetně platby za jednotlivé dokumenty dle výstupu, kde provedení i technologii zajišťuje společnost Straive.

Ratan Datta, prezident a generální ředitel společnosti Straive, řekl při příležitosti vydání zprávy: :"Rostoucí poptávka po přesnějším a rychlejším zpracování objemných polostrukturovaných či nestrukturovaných dokumentů katalyzovala nutnost nabídnout kvalitnější, automatizované zpracování dokumentů. Umístění společnosti Straive ve zprávě ISG Provider Lens™ je důkazem našich schopností v oblasti IDP. Platformu Straive Data Platform využívají, díky vynikající kombinaci odborné expertizy, nejnovějších technologií, jako například AI či ML a důrazu na výzkum a vývoj, zákazníci z nejrůznějších odvětví včetně financí, výzkumu, přírodních věd, realitních, právních a regulatorních služeb.":

Zpráva ISG uvádí: :"Společnost Straive, která se zaměřuje na automatizaci dat prostřednictvím platforem, aktivně pracuje na posílení svého řešení SDP tak, aby podporovalo více formátů dokumentů a komplexnější případy použití a umožnilo jí nabídnout své služby také v sektorech pojišťovnictví, zdravotnictví a farmacie.":

Specialitou společnosti Straive je řešení specifických případů užití v různých sektorech, vyžadujících odborné znalosti z oboru. Opírá se přitom o tým více než 500 odborníků z oblastí přírodních věd, chemie, biomedicíny, udržitelnosti, právních a finančních služeb apod. Hluboké odborné znalosti umožňují společnosti Straive dosahovat výrazně vyšší úrovně automatizace v komplexních případech použití a využívat SDP jako nástroj k dosažení obchodních výsledků.

Zprávu v plném znění si můžete přečíst zde.

O společnosti Straive (dříve SPi Global)

Společnost Straive je špičkou v oblasti technologií obsahu a poskytuje datové služby, věcné expertízy (SME) a technologická řešení v různých oblastech, jako jsou výzkumný obsah, e-learning / vzdělávací technologie a poskytovatelé dat / informací. S klientelou ve 30 zemích světa využívá společnost Straive strategicky rozmístěné zdroje v osmi různých státech: na Filipínách, v Indii, USA, Číně, Nikaragui, Vietnamu a Velké Británii. Sídlo společnosti se nachází v Singapuru.

Kontaktem pro dotazy médií je

Kshitiz Ahuja, vedoucí oddělení značky a PR (kshitiz.ahuja@straive.com)

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1486326/Straive_Logo.jpg

KONTAKT: +91-9650288556

PROTEXT

Klíčová slova Čína-počítače-Straive

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.