Společnost McAfee pokračuje v poskytování špičkové online ochrany spotřebitelům

V rychle se měnícím digitálním světě stojí společnost McAfee po boku spotřebitelů a poskytuje jim špičková řešení pro ochranu na internetu

Společnost McAfee Corp. (NASDAQ: MCFE, "McAfee"), celosvětový lídr v oblasti online ochrany, dnes poskytla aktuální informace týkající se její jednopředmětné spotřebitelské nabídky a dříve oznámeného odprodeje jejího obchodního podniku.

V červenci 2021 dokončila společnost McAfee prodej svého obchodního podniku. Tato transakce umožnila společnosti soustředit se výhradně na své spotřebitelské podnikání a urychlit svůj plán zaujmout první místo v oblasti online ochrany pro spotřebitele.

„Společnost McAfee pokračuje v ochraně soukromí, bezpečnosti a identity našich spotřebitelů v rychle se měnícím digitálním světě,“ oznámil výkonný viceprezident a ředitel pro příjmy a produkty společnosti McAfee Gagan Singh. „I nadále jsme přesvědčeni, že smysluplná ochrana je osobním právem spotřebitelů. Nedávno jsme také spustili významná vylepšení a oborové novinky včetně programů McAfee Total Protection a Protection Score, které chrání spotřebitele na internetu včetně jejich soukromí a identity.“

Podnik McAfee Enterprise zakoupila skupina Symphony Technology Group (STG). Ta odkoupila koncem loňského roku také FireEye, samostatnou společnost zabývající se inteligentní kyberbezpečností. Nedávno pak oznámila, že spojením McAfee Enterprise a FireEye vzniká nová společnost pod názvem Trellix.

„Skupina STG byla pro tuto změnu, týkající se našich klientů i zákazníků, tím správným partnerem. Věříme, že nově vytvořená společnost si ve svém oboru udrží špičkové výsledky," řekl Singh. „Nic se však nemění na tom, že společnost McAfee bude i nadále stát na straně svých spotřebitelů a partnerů z celého světa.“

Společnost McAfee pokračuje ve své činnosti beze změny a neúnavně pracuje na ochraně spotřebitelů po celém světě. Děkujeme všem našim zákazníkům a partnerům za jejich věrnost a důvěru ve společný cíl, kterým je bezstarostný život online.

O společnosti McAfee

McAfee Corp. (Nasdaq: MCFE) je světovým lídrem v oblasti ochrany spotřebitelů na internetu. Spotřebitelská řešení společnosti McAfee chrání nejen zařízení, ale především lidi. Přizpůsobují se potřebám uživatelů ve světě žijícím nepřetržitě online a poskytují jim bezpečí prostřednictvím integrovaných, intuitivních řešení, která chrání jejich rodiny a komunity tím správným zabezpečením v pravou chvíli. Další informace najdete na webových stránkách https://www.mcafee.com.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220120006089/en/

Kontakty:

Colton Hightower: Chightower@webershandwick.com

Zdroj: McAfee Corp.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-internet-trh-firmy-McAfee Corp.

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.