Společnost CoinEx nabízí jako projev dobré vůle nouzovou pomoc Filipíncům postiženým tajfunem Rai

Honkong (Čína) 21. ledna 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Nedávno zasáhl Filipíny tajfun Rai a společnost CoinEx nabídla nouzovou pomoc oblastem postiženým katastrofou. Jednalo se o jednu z nejsilnějších bouří, kterých byla země v roce 2021 svědkem, a přinesla silný vítr, přívalové deště a záplavy. Dne 31. prosince 2021 informovala filipínská Národní rada pro omezování a řízení rizik katastrof (NDRRMC), že Rai v této zemi postihl 4,45 milionu lidí a poničil více než 530.000 domů.

Společnost CoinEx vyslala podpůrné týmy do tří nejhůře postižených oblastí, kterými byly jižní Leyte, Cebu a Negros. Nešetřila prostředky na poskytnutí naléhavé pomoci v zemi a místním záchranným organizacím darovala vybavení na pomoc při mimořádných událostech. Každý podpůrný tým se skládal z 20 členů. Krátce poté, co Rai zasáhl zemi, připravily tyto týmy relevantní zásoby a rozdělovaly je místním obyvatelům, kteří je nejvíce potřebují.

Ve dnech 6. a 8. ledna navštívily podpůrné týmy místní obyvatele v oblastech zasažených tajfunem Rai a rozdaly celkem 300 balíčků, které obsahovaly rýži, nudle, sardinky, vodu, chléb, sušenky a další zboží denní potřeby. Vedle poskytnutí nouzových zásob věnovala společnost CoinEx místní vládě také nouzový dar ve výši 10.000 USD a nešetřila úsilím na podporu záchranných aktivit při katastrofě.

Pomoc společnosti CoinEx při odstraňování následků katastrofy na Filipínách plně odráží její poslání "pomocí blockchainu děláme ze světa lepší místo". Společnost CoinEx vždy dbala na svou společenskou odpovědnost, aktivně se zapojovala do různých dobročinných aktivit a pořádala charitativní akce po celém světě. Láskyplně se snaží něco vrátit společnosti jako celku a podat jí pomocnou ruku.

Jako přední světová platforma pro obchodování s kryptoměnami bude CoinEx i v budoucnu zdokonalovat své produkty a poskytovat uživatelům ty nejlepší služby. I nadále bude vzývat pozitivní poselství a zapojovat se do dalších charitativních akcí. Bude na svá bedra brát větší společenskou odpovědnost, aby prospěla veřejnosti a svým uživatelům z celého světa, a zároveň bude ostatní vyzývat, aby přispívali na dobročinné účely.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1728599/image_5019524_36268505.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1728600/image_5019524_36268573.jpg

KONTAKT:

Guijun Guo

Tel: +86-17675419920

e-mail: pr@coinex.com

Klíčová slova Čína-Filipíny-počasí-záplavy-humanitární-CoinEx

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.