Nové moderní montované dřevěné chaty od společnosti Pineca.cz

Nové moderní montované dřevěné chaty od společnosti Pineca.cz

Nové moderní montované dřevěné chaty od společnosti Pineca.cz

Hledáte montovanou dřevostavbu moderního vzhledu, která Vám zkrášlí zahradu, nebo stavební pozemek a zároveň bude prakticky sloužit? Pineca.cz nedávno uvedla na český trh novou řadu produktů spojujících neotřelý design s maximální užitnou hodnotou plynoucí z variability použitého stavebního systému.

Tyto prefabrikované chaty a domy kombinují standardní srubovou konstrukci s nově dostupným svislým obložením na vnějším dřevěném roštu. To kromě unikátní estetiky poskytuje možnost stavbu elegantně zateplit, aniž by bylo nutné ji zvětšovat do stran, nebo ubírat vnitřní prostor.

Obvykle nabízenou izolaci střechy a podlahy lze snadno doplnit o zateplení stěn s využitím prostoru mezi stěnou a obkladem. Při vhodně zvoleném způsobu vytápění se tak i z obyčejné montované zahradní chaty může stát chata celoroční, případně i chata k trvalému bydlení.

Produktová řada zahrnuje malé dřevostavby Sally, Sara a Sophie. Středně velké chaty do 50 m2 Ada, Agata, Angela a Anna Scandinavia. Uzavírají ji Selene a Nicole, prefabrikované domy typu bungalov.

Nové moderní montované dřevěné chaty najdete na:

https://www.pineca.cz/drevene-domky/

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-reality-stavby-dřevo-trh-firmy-Pineca.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.