Hillstone Networks nastavuje systémem StoneOS 5.5R9 nové standardy v oblasti inteligentních, spolehlivých a automatizovaných bezpečnostních řešení

Téměř 300 nových funkcí a vylepšení umožňuje zákazníkům přizpůsobit se rychle se měnícímu prostředí kybernetických rizik i neustálému vývoji infrastruktury

Společnost Hillstone Networks, přední poskytovatel řešení pro ochranu síťové infrastruktury, dnes vydala nejnovější verzi svého špičkového systémového řešení StoneOS.

„Organizace dnes vyžadují komplexní, inteligentní, vysoce výkonná a automatizovaná bezpečnostní řešení, která skutečně fungují. Systém StoneOS to splňuje,“ konstatoval Tim Liu, technický ředitel a spoluzakladatel společnosti Hillstone Networks. „Jedná se o zásadní aktualizaci, která nabízí bezkonkurenční možnosti, jež pomáhají chránit organizace, jejich klíčový majetek i zaměstnance před nesčetnými bezpečnostními hrozbami, kterým denně čelí.“

Mezi 6 klíčových aktualizací systému StoneOS 5.5R9 patří:

- Využití technologie strojového učení pro posílení inteligentní detekce a prevence – StoneOS využívá nejnovější datových sad založených na strojovém učení pro lepší detekci DGA. Rozšířená podpora cloudového sandboxu umožňuje lepší detekci neznámých hrozeb a lepší sdílení detekčních informací.

- Rozšířené možnosti VPN zajišťují zdokonalený zabezpečený přístup pro vzdálené pracovníky – Nové dodatečné funkce VPN podporují komplexnější uživatelské situace a nabízejí průvodce konfigurací i obecné zvýšení výkonu. Pomáhají tak uspokojit rostoucí poptávku po VPN řešeních s bohatou nabídkou funkcí a nižšími celkovými náklady na vlastnictví.

- Další vylepšení využívají výkonu hardwarové akcelerace pro dešifrování datových přenosů – Nová verze systému StoneOS optimalizuje propustnost SSL proxy serveru a přidává funkci whitelist, která pomáhá určité subjekty v konkrétních situacích ignorovat.

- Automatizovaná, škálovatelná a inteligentnější správa a uplatňování bezpečnostních zásad – Nová funkce minimálních bezpečnostních zásad umožňuje centrálním systémům orchestrace plnit dynamicky se měnící požadavky na zabezpečení. Efektivitu navíc pomáhá zvyšovat doporučování pravidel pro bezpečnostní zásady na základě aplikací a kontrola nadbytečnosti nastavených zásad pro NAT.

- Pokročilé možnosti integrace pro řešení třetích stran a SDN – Kromě rozhraní RESTful API a SNMP podporuje nový systém StoneOS konfiguraci a správu přes Netconf. Kromě toho StoneOS také zlepšuje schopnost využití externích zdrojů.

- Komplexní optimalizace robustnosti systému od služeb po moduly – Kromě rozšíření řešení vysoké dostupnosti na protokolu IPv6 přináší nová verze systému StoneOS robustnost na úrovni služeb díky přepracované softwarové architektuře a optimalizaci na úrovni modulů pro firewally datových center.

Další informace o systému StoneOS a společnosti Hillstone Networks naleznete na webových stránkách společnosti Hillstone.

O společnosti Hillstone Networks

Osvědčená řešení Hillstone Networks pro ochranu síťové infrastruktury poskytují podnikům a poskytovatelům služeb přehled a informace, které jim umožňují monitorovat, pochopit a řešit komplexní kybernetické hrozby. Společnost Hillstone si získala důvěru předních společností a bezpečnostních analytiků z celého světa a nabízí širokou škálu řešení od připojení pro mobilní sítě až po cloudové platformy, která zákazníkům nabízejí celkově nižší náklady na vlastnictví. Pro další informace o kompletní sadě produktů společnosti Hillstone nám můžete napsat nebo nás navštívit.

Kontakty

Donna Loughlinová Michaelsová

LMGPR

408.393.5575

donna@lmgpr.com

Zdroj: Hillstone Networks

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-počítače-komunikace-firmy-Hillstone Networks

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.