Grape Solutions je autorem inovativního řešení vymáhání pohledávek společnosti AxFina

Program Finastic společnosti AxFina je řešení, které umožňuje firmám spravovat plnohodnotný a zákaznicky orientovaný proces vymáhání pohledávek. Soukromým osobám aplikace nabízí možnost překonat finanční tíseň poskytnutím platformy pro pohodlnou samoobslužnou správu dluhů. Na vývoji řešení platformy Finastic, včetně webové a mobilní aplikace pro iOS/Android se významně podílela společnost Grape Solutions.

Společnost AxFina je celoevropský poskytovatel služeb s provozním sídlem v Rakousku, který nově vytváří řešení v oblasti úvěrových služeb, vymáhání pohledávek a outsourcingu. Finastic, nejmodernější digitální platforma pro vymáhání pohledávek z dílny Grape Solutions, představuje řešení z oblasti finančních technologií (FinTech), které umožňuje firmám díky implementaci digitální strategie výběru zefektivnit proces vymáhání pohledávek a snížit náklady a zároveň nabízí jejich klientům možnost spravovat jejich dluhy příjemným a přátelským způsobem.

Tato inovativní technologie podporuje vícekanálovou komunikaci s dlužníky, přináší možnost splátek jediným kliknutím i opakovaných splátek a podporuje uživatele z řad soukromých osob v kontrole dluhů díky možnosti nastavit splátkové kalendáře kompletně on-line. Přístup založený na datech umožňuje optimalizovat strategii vymáhání pohledávek a nabízí individualizované zprávy a strategie výběru pro jednotlivé dlužníky.

„Podílet se na nových řešeních, která nám usnadňují každodenní život, je vždy vzrušující. Transparentnost a předvídatelnost jsou klíčové všude, nejen ve finančních službách. Finastic je ojedinělá aplikace, která nám pomáhá zjednodušit často nepřehledný svět financí," dodává generální ředitel společnosti Grape Solutions Plc Széll Szilárd.

„Posláním pohledávkového řešení Finastic je zahájit novou éru v oblasti finančního povědomí a plánování – nejen pomocí inovativních nástrojů., ale především empatického přístupu k vymáhání," říká technický ředitel společnosti AxFina Johannes Wolfslehner.

Aplikace Finastic, která tvoří jádro operací správy pohledávek společnosti AxFina, je neznačkovým (white-label) řešením typu Software jako služba (Software-as-a-service).

O společnosti Grape Solutions:

Grape Solutions Plc. patří k předním maďarským společnostem pro vývoj softwaru. Od svého založení v roce 2006 již implementovala více než 100 úspěšných podnikových projektů v nejrůznějších odvětvích. V uplynulých 15 letech patřily k jejím klientům společnosti jako Wizz Air, Bayer, MOL, Rossmann, Magyar Posta či Unicef a v roce 2021 ji deník Financial Times zařadil mezi nejrychleji rostoucí společnosti v Evropě.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1727072/Grape_Solutions_Logo.jpg

Kontakt pro média: Dorina Pallová, pall.dorina@grape.solutions

+ (36) 20 376 4790

Klíčová slova Maďarsko-Rakousko-počítače-finance-firmy-AxFina-Grape Solutions

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.