Devoteam spouští první ze čtyř letošních ServiceNow Training programů

Česká pobočka francouzské společnosti Devoteam začátkem nového roku zahájila nábor pro další ročník svého tréninkového programu pro cloudovou platformu ServiceNow. Dává tak šanci lidem proniknout do světa consultingu v oblasti informačních technologií.

Devoteam kurz již pořádal v letech 2020 a 2021, letos jej zorganizuje hned čtyřikrát – v březnu, červnu, září a listopadu. Tréninkový program je zaměřen na získání certifikace v ServiceNow, účastníci se v průběhu školení naučí s platformou pracovat pod vedením zkušených expertů Jakuba Luptovce, Jana Braniše a Tomáše Sýkory.

Vzdělávací kurz je po dvou týdnech výuky a týdenního samostudia zakončen zkouškou, v případě úspěšného absolvování účastník získá certifikát CSA (Certified System Administrator). Zaměstnancem Devoteamu se ale kandidát stane před ještě začátkem kurzu, poté, co úspěšně prošel výběrovým řízením. Celé školení proběhne v Praze, na pozice konzultantů však mohou absolventi nastoupit také v Ostravě nebo v Bratislavě.

ServiceNow je světovým lídrem v cloud computingových řešeních pro firmy, kterými automatizuje a usnadňuje jejich každodenní operace. Devoteam s americkou společností udržuje dlouholeté a úspěšné partnerství a má ambice se do roku 2024 stát vůbec největším jejím partnerem v oblasti Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA).

"Díky skvělé spolupráci se ServiceNow jsme po pilotním programu dokázali vyškolit vlastní lektory a multiplikovat tak tréninkový program. Po každém běhu jsme aktivně pracovali se zpětnou vazbou a vytvořili tak osnovu, která nejen připraví na technickou práci se ServiceNow, ale i práci konzultanta. Kandidáty do programu vybíráme pečlivě a díky tomu zvyšujeme míru úspěšnosti. Záleží nám nejen na vhodných pracovních predispozicích, ale zejména osobnosti kandidáta; vstupuje totiž do firmy, kde vzdělávání se, nadšení a vášeň pro věc je na prvním místě," okomentovala spuštění programu HR manažerka Zuzana Cmuntová.

Více informací je dostupných na adrese: https://alps.devoteam.com/servicenow-training-program-prague/

Kontakt:

Vojtěch Martinek

Marketing Specialist

vojtech.martinek@devoteam.com

Klíčová slova ČR-komunikace-počítače-vzdělání-Devoteam

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.