Antigenní testy doručí Lékárna.cz až do home office

S povinným testováním zaměstnanců 2x týdně pomůže zaměstnavatelům v ČR chrudimská Lékárna.cz, největší lékárna na českém internetu, a to mj. i doručením testů až k zaměstnancům. "Od pondělí 10. ledna jsme připraveni maximálně pomoci zaměstnavatelům s novou povinností testovat všechny zaměstnance 2 týdně: antigenní testy jim nejen zajistíme, ale i doručíme až do rukou jejich zaměstnancům například na home office nebo v detašovaných pracovištích," říká Karel Klodner, ředitel Lékárna.cz.

Podmínkou služby je minimální objednávka 100 kusů testů, individuální doručování zajistí Lékárna.cz po dohodě se zaměstnavatelem pomocí elektronického voucheru. Lékárna.cz má skladem dostatek antigenních testů jak pro své koncové zákazníky, tak pro velkoodběratele, se kterými je připravena řešit individuální potřeby i podmínky.

Kontakt pro zaměstnavatele: lekarna@lekarna.cz, telefon: 446 444 233 (Po - Pá: 7:00-17:00 hod.)

O Lékárna.cz

Společnost Pears Health Cyber, s.r.o, provozuje od roku 1999 největší lékárnu na českém internetu, Lékárna.cz je historicky první internetový projekt tohoto druhu. Dnes kromě nejširšího sortimentu pro zdraví a krásu nabízí také poradenskou službu lékárníků. Přístupem k zákazníkům a pacientům si zakládá na lidskosti, laskavosti a excelentní zákaznické zkušenosti. "Na konci všech našich aktivit vždycky musí být šťastný klient, ať už jím je pacient, zákazník nebo zaměstnanec," zdůrazňuje PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladatel a majitel společnosti Pears Health Cyber, která Lékárna.cz provozuje

Kontakt pro média:

Mgr. Romana Žatecká, romana.zatecka@lekarna.cz

Klíčová slova ČR-léky-zdraví-internet-trh-koronavirus-lékárny-testování-firmy-Pears Health Cyber-

Oblast
Pardubický (pu)

Kategorie
Zdravotnictví
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.