Xsolla představuje nové řešení webového obchodu pro mobilní hry

Xsolla, přední světová společnost v oblasti obchodování s videohrami, pokračuje v otevírání dveří k dalším možnostem příjmů pro vývojáře mobilních her. Na základě nedávných změn pravidel společnosti Apple pro obchod App Store mohou nyní vývojáři shromažďovat kontaktní údaje hráčů a využívat je k jejich kontaktování za účelem zpracování plateb mimo nákupy v aplikacích. Xsolla Web Shop je vytvořen právě pro tento účel a umožňuje vývojářům mobilních her vytvořit obchod na vlastních webových stránkách. Pomocí webového obchodu mohou hráči nakupovat herní předměty, virtuální měny, předplatné, dobíjet hráčské účty a další, a to vše za pouhých 5 % za transakci. To představuje obrovské provozní úspory oproti tradičním možnostem plateb v aplikaci a poskytuje vývojářům větší příjmy.

Xsolla Web Shop, který je navíc plně připravený na obrandování ze strany vývojáře, přijímá více než 700 lokálních platebních možností. Hráči tak mohou jednoduše nakupovat přímo za pomocí platebního způsobu, který jim vyhovuje.

Xsolla Web Shop nevyžaduje složité kódování back-endu ani rozsáhlé práce na designu, vývojáři mohou začít s provozem okamžitě. Jakmile je webový obchod spuštěn, mohou vývojáři informovat své hráče o možnosti nakupovat prostřednictvím několika komunikačních metod, jako je e-mail, sociální média nebo newslettery.

"Společnost Xsolla tento zásadní posun předvídala již dříve v tomto roce, kdy jsme uvedli na trh několik produktů, které okamžitě začaly aktivně využívat některé z největších světových gamingových společností," uvedl Chris Hewish, prezident společnosti Xsolla. "Nyní jsme tyto produkty a poznatky spojili do nového elegantního řešení nazvaného Xsolla Web Shop pro mobilní hry, které je navrženo tak, aby zvýšilo příjmy vývojářů a pomohlo jim budovat užší vztahy s hráči."

Xsolla je přední světová společnost v oblasti obchodování s videohrami, která nabízí rozsáhlou sadu výkonných nástrojů a služeb určených speciálně pro herní průmysl.

Kontakt:

EMC a.s.

Ondřej Micka

Client Service Director

Štěpánská 535/6

120 00 Praha 2

e: omicka@emcgroup.cz

w: www.emcgroup.cz

Klíčová slova ČR-zábava-internet-komunikace-trh-hry-firmy-Xsolla-EMC

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.