Společnost RevitaLash® Cosmetics vyhrála soudní spor o údajný prodej padělků

Společnost Athena Cosmetics, Inc. (mateřská společnost firmy RevitaLash® Cosmetics) s potěšením oznamuje, že v nedávném soudním sporu týkajícím se padělků rozhodla federální porota jednomyslně v její prospěch.

Žaloba (proti společnostem AMN Distribution, Inc. a Moishe Newman) uvedla, že žalovaní prodávali padělané zboží, čímž porušovali registrované ochranné známky značky RevitaLash® a porušili předchozí dohodu o narovnání podepsanou v roce 2019. Žalovaní vlastní a provozují webové stránky s názvem BrushExpress a pod různými přezdívkami také četné obchody na eBay a dalších online tržištích.

„Uděláme vše, co je v našich silách, abychom ochránili integritu značky RevitaLash a především bezpečnost našich zákazníků," říká Michael Brinkenhoff, M.D., generální ředitel a zakladatel společnosti RevitaLash Cosmetics. Lori Jacobus, prezidentka a globální marketingová ředitelka společnosti RevitaLash Cosmetic, navazuje: „Jako světový lídr v oboru jsme velmi hrdí na složení a balení našich produktů a přísné dodržování předpisů. Toto vítězství svědčí o tom, že na ochranu pověsti naší značky, budované po 15 let, nebudeme litovat žádných výdajů."

Spotřebitelé by měli být při nákupech na internetu obezřetní a výrobky RevitaLash Cosmetics kupovat pouze od autorizovaných prodejců a na autorizovaných webových stránkách, které jsou uvedeny zde a mezi něž patří RevitaLash.com, Nordstrom, Net-A-Porter a rozsáhlá síť nezávisle vlastněných salonů a lázní. Spotřebitelům se dále doporučuje vyvarovat se nákupu kosmetických výrobků značky RevitaLash od neautorizovaných prodejců, jako jsou Walmart, Walgreens, Alibaba, eBay apod., kteří mohou prodávat padělané, prošlé nebo jinak upravené zboží. Seznam neautorizovaných prodejců naleznete zde.

Rozeznání padělaného zboží může být obtížné. Všímejte si například následujících znaků: chybějící smršťovací fólie, štiplavý zápach, nestandardně zbarvený či lepkavý produkt, poškozená a/nebo prošlá (případně chybějící) krabička, chybějící kontrolní inventární čísla, chyby v popiscích apod. Pokud obdržíte výrobek RevitaLash, který se zdá být pozměněný nebo jinak podezřelý či není v původním obalu, kontaktujte prosím společnost na telefonním čísle 877-909-5274 nebo na adrese customercare@revitalash.com a uveďte podrobnosti o svém nákupu, aby mohla společnost podniknout další kroky příslušnými právními cestami.

O společnosti RevitaLash ® Cosmetics

Společnost RevitaLash Cosmetics je světovou jedničkou ve vývoji pokročilých produktů pro zkrášlení řas, obočí a vlasů. Kolekce, která byla založena v roce 2006, zahrnuje oceňované sérum na řasy RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner a sérum na obočí RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner a lze ji zakoupit v ordinacích lékařů, lázních, salonech a specializovaných prodejnách v 70 zemích světa. Společnost RevitaLash Cosmetics podporuje neziskové iniciativy zaměřené na boj proti rakovině prsu a část zisků věnuje na výzkumné a vzdělávací projekty, čímž se odvděčuje komunitě bojující proti rakovině prsu a ctí svůj původ. Pro více informací navštivte www.revitalash.com. [RevitaLash® Advanced není k dispozici v Kalifornii.]

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1216896/RevitaLash_Cosmetics_Logo.jpg

KONTAKT: Sophie Birnbaumová, RevitaLash@behrmanpr.com

Klíčová slova USA-soud-kosmetika-RevitaLash Cosmetics

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.