Společnost Blume Global získala společnost LiveSource

Dohoda rozšiřuje možnosti předního dodavatele logistických technologií v oblasti zásobování, nákupu a kvality

Společnost Blume Global, přední poskytovatel technologických řešení pro zásobování, nákup, realizaci a viditelnost dodavatelského řetězce, dnes oznámila akvizici společnosti LiveSource, přední podnikové obchodní sítě pro komplexní výrobce. Tato společnost, která má pobočky v Severní Americe, Evropě a Asii, poskytuje mimo jiné technologie pro sourcing a zajišťování nákupů pro automobilový průmysl a průmyslovou výrobu.

Od 1. ledna jsou všichni zaměstnanci společnosti LiveSource součástí společnosti Blume Global, která je schopna zajišťovat kompletní podporu stávajících zákazníků společnosti LiveSource po celém světě. Díky této dohodě získají stávající zákazníci společnosti LiveSource přístup k rozsáhlé nabídce technologií společnosti Blume pro realizaci logistiky a také k jejím odborným znalostem v oblasti řízení dodavatelského řetězce, což těmto zákazníkům umožní dosáhnout úplné kontroly nad nákladní dopravou a zajistí jim transparentnost ve vztahu k alternativním dodavatelům. Řešení LiveSource doplňuje multimodální mezinárodní systém TMS společnosti Blume a možnosti sledování přepravy na více úsecích.

Společnost Blume do své struktury začlení dceřiné společnosti firmy LiveSource ve Švýcarsku a ve Francii. Provozy společnosti LiveSource v USA a v Evropě si zachovají certifikaci ISO 27001 a budou i nadále splňovat požadavky GDPR.

„Výrobci pracují s mimořádným množstvím údajů o dodavatelích a nákupech, ale také informací o řízení kvality, které se obvykle nacházejí v různých systémech. Řešení LiveSource tyto informace normalizují pomocí technologie datových jezer a standardizují data do formy využitelných informací," prohlásil Bo Hagler, generální ředitel společnosti LiveSource, který se stane členem týmu vedení společnosti Blume a bude přímo podřízen generálnímu řediteli společnosti Blume Global Pervinderu Joharovi. „Jsem nadšený z budoucích možností naší technologie v rukou společnosti Blume Global, která je dnes jedním z předních poskytovatelů řešení pro realizaci a viditelnost dodavatelského řetězce. Generálního ředitele Pervindera Johara znám již mnoho let a věřím v jeho vizi budoucnosti globálního dodavatelského řetězce."

Společnost LiveSource byla oceněna ve zprávách společnosti Gartner za své sady aplikací pro strategické zásobování a obchodní sítě pro více podniků v rámci dodavatelského řetězce. Společnost Blume také těží z výrazného potenciálu společnosti LiveSource v oblasti produktového managementu a jejího významného zastoupení v Evropě.

„Společnost Blume se zaměřuje na organizaci dodavatelského řetězce. Akvizice společnosti LiveSource doplňuje možnosti logistické organizace a viditelnosti společnosti Blume o možnosti organizace a viditelnosti v oblasti zásobování a nákupů společnosti LiveSource," uvedl Johar, který dříve působil v představenstvu společnosti LiveSource. „Akvizice společnosti LiveSource také rozšiřuje silné zastoupení společnosti Blume v Severní Americe a Asii výrazným zastoupením v Evropě, které zahrnuje dceřinou společnost ve stoprocentním vlastnictví a zavedené vedoucí postavení v oboru."

O společnosti Blume Global

Poskytovatel technologií dodavatelského řetězce, společnost Blume Global, likviduje odpad v hodnotě 1 bilionu dolarů produkovaný globálním dodavatelským řetězcem, čehož je schopen dosáhnout prostřednictvím inovativních řešení pro realizaci a zlepšení viditelnosti zvýšením agility, spolehlivosti a udržitelnosti logistických procesů. Společnost Blume disponuje mezi poskytovateli logistických technologií nejrozsáhlejší sítí. Její přímé napojení na námořní, letecké, železniční, balíkové, LTL a kamionové dopravce, společně s řešeními a oborovými daty za uplynulých 27 let, jí umožňují nabízet uživatelům maximalizaci využití nákladů na dopravu, zlepšení služeb zákazníkům a snížení emisí uhlíku. Tato řešení jsou podporována rozsáhlou organizací výzkumu a vývoje, která neustále přidává nové vysoce hodnotné funkce. Díky vývoji technologií, které zefektivňují svět logistiky, je společnost Blume Global lídrem ve vytváření řešení pro udržitelnost dodavatelského řetězce a bojuje proti změně klimatu eliminací značného množství uhlíkových emisí ve světě, kde je většina nákladů přepravována za využití fosilních paliv.

O společnosti LiveSource

Společnost LiveSource pomáhá od roku 2000 nejednomu z největších světových výrobců komplexních produktů se zajišťováním prognóz budoucího vývoje. Jedná se o jediné řešení, které je vytvořeno pro přímé výdaje, propojení všech pohyblivých částí a tak, aby se rychle přizpůsobovalo změnám. Její aplikační platforma, která se zrodila v cloudu, se specializuje na strategické zásobování, kvalitu, nástroje a řízení výkonnosti dodavatelů. To je důvodem, proč se oboroví lídři po celém světě, jakými jsou společnosti Dana, Adient, Vibracoustic nebo Goodman Manufacturing, obracejí na společnost LiveSource, aby se vyhnuli skrytým rizikům a zachovali si konkurenceschopnost ve světě neustále klesajících marží.

Kontakt pro média

Jon Ross

jon.ross@blumeglobal.com

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/744701/Blume_Logo.jpg

Klíčová slova USA-počítače-trh-služby-Blume Global

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.