Společnost Kohler představuje na veletrhu CES 2022 osm nových produktů pro chytrou domácnost

Významná světová značka Kohler představuje na veletrhu CES 2022 osm přírůstků do svého portfolia pro chytré domácnosti zaměřených na pohodlnější a klidnější život. Patří mezi ně:

Zde si prohlédněte interaktivní vícekanálovou tiskovou zprávu: https://www.multivu.com/players/English/8991951-kohler-new-smart-home-products-ces-2022/

Technologie PerfectFill pro chytré koupání, kterou tvoří chytrý odtok, digitální ovladač/aplikace a vanový automat. PerfectFill vanu napustí vodou v požadovaném objemu a teplotě pomocí jednoduchého hlasového příkazu nebo aplikace KOHLER Konnect. To vám ušetří čas, kdy byste museli sledovat napouštění vany. Technologii PerfectFill, která byla dříve prezentovaná jen jako koncept, si bude možné pořídit od května 2022.

Ventily a ovladače Anthem - pomocí digitálních ventilů můžete ovládat různé odtoky a lze je integrovat do aplikace KOHLER Konnect nebo spárovat s hlasovými asistenty. Nabízejí také jedinečnou funkci samostatné regulace teploty a průtoku pro každý odtok. Inovativní technologie a konstrukce ventilů Anthem ve spojení se silným proudem vody ze sprchové hlavice Statement, ruční sprchy, dešťové hlavice nebo tělové sprchy promění sprchování ve výjimečný zážitek.

Purist Suspend - stropní kuchyňská baterie s dálkovým ovladačem, který řídí její aktivaci, teplotu i objem vody, s plně nastavitelnou hadicí, jíž lze otáčet o 180 stupňů.

Bezdotyková koupelnová baterie pro obytné prostory - tato baterie je v nabídce společnosti Kohler novinkou. Reaguje na pouhé mávnutí ruky, umožňuje regulaci teploty a funguje na baterii, což usnadňuje její další technologické vylepšování.

Kohler Power Reserve - modulární systém pro ukládání energie v domácnostech kompatibilní se solárními systémy, který majitelům domů poskytuje přístup k solární energii bez ohledu na počasí, denní dobu nebo stav sítě.

Robern IQ Digital Lock Box - chytrá bezpečnostní schránka, která nabízí kompaktní a účinnou ochranu cenností, léků nebo osobních věcí. Schránka Digital Lock Box je vybavena panelem na dotykové ovládání a aplikací umožňující nastavit heslo, které zároveň ochrání před případným prolomením. Budete tak mít jistotu, že vaše cennosti jsou v bezpečí.

Mezi další produkty, které budou uvedeny na trh v roce 2022, patří vana Stillness Bath, která vaši koupel promění v zážitek pro všechny smysly inspirovaným japonskou lesní koupelí, nebo chytré monitory vody H2Wise powered by Phyn určené k odhalení případného úniku vody v domácnosti a sledování její spotřeby.

Podívejte se na sadu tiskových materiálů KOHLER CES.

O společnosti Kohler Co.

Společnost Kohler Co. byla založena v roce 1873 a je celosvětovým lídrem v oblasti designu, inovací a výroby kuchyňských a koupelnových výrobků, luxusních skříní, obkladů a osvětlení, motorů, generátorů a čistých energetických řešení. Kromě toho vlastní a provozuje dva pětihvězdičkové hotelové a golfové resorty v obci Kohler ve Wisconsinu a ve městě St. Andrews ve Skotsku.

Kontakty:

Vicki Hafenstein Victoria.valdezhafenstein@kohler.com

Jillian Rosone

Jillian.rosone@kohler.com

Klíčová slova USA-stroje-elektronika-trh-firmy-Kohler

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.