Společnost Guide Sensmart představí na veletrhu CES 2022 první řadu termokamer s automatickým ostřením pro chytré telefony pod názvem MobIR2

Přední čínský dodavatel infračervených termovizních produktů a řešení Guide Sensmart opět udává směr uvedením nové řady termokamer pro chytré telefony MobIR 2. Termokamery vybavené automatickým ostřením jsou určeny běžným uživatelům. Představeny budou na nadcházejícím veletrhu spotřební elektroniky Consumer Electronics Show (CES), který se koná ve dnech 5. až 8. ledna 2022.

Řada MobIR 2 je vybavena vůbec prvním vestavěným infračerveným modulem WLP s automatickým zaostřováním, který umožňuje kamerám rychle zaostřit na objekty a vytvářet tak jasné termální snímky.

Efektivní a všestranná řada MobIR 2, navíc doplněná o funkce nočního vidění a měření teploty je ideální pro každodenní použití. Bezkontaktní měření teploty poskytuje ve většině scénářů přesné údaje a noční vidění má účinný dosah až 100 metrů. Uživatelé mohou kamery uplatnit také při kontrolách domů, jako noční vidění pro outdoorové aktivity i při dalších činnostech.

Řada MobIR 2 se skládá z modelů MobIR 2T a MobIR 2S. Kamera MobIR 2T je vybavena objektivem o průměru 3,2 mm a nabízí dvojí použití – při měření teploty lidí a zároveň i průmyslovém měření teplot. Její přesnost ±2 °C je srovnatelná s testovacími přístroji průmyslové třídy. MobIR 2S je pak vybavena 7mm objektivem a umožňuje spolu s průmyslovým měřením teplot také noční vidění o dosahu 100 m.

Všestranná řada MobIR 2 od společnosti Guide Sensmart nezatíží peněženku a nabízí vysokou účinnost. Je schopna uspokojit potřeby uživatelů v různých situacích a má všechny předpoklady k tomu, aby se výhledově stala nepostradatelným nástrojem pro každodenní použití.

Zájemci mohou vidět řadu MobIR 2 v akci na stánku č. 15995 na veletrhu CES 2022 v Las Vegas. Zakoupit lze obě kamery – jak MobIR 2T, tak MobIR 2S – online na portálu Alibaba.

O společnosti Guide Sensmart

Společnost Guide Sensmart je dceřinou společností společnosti Guide Infrared (SZ.002414), předního světového výrobce infračervených termovizních zobrazovacích systémů. Díky více než 20 letům zkušeností v oboru infračerveného zobrazování a masové výrobní kapacitě společnost Guide Sensmart navrhuje a dodává vysoce kvalitní, cenově dostupné termovizní produkty ve velkých objemech do celého světa. Jejím posláním je, aby termální zobrazování přinášelo užitek veřejnosti. Další informace naleznete na:https://www.guideir.com/.

Kontakt pro média

liyy07271@guideir.com

+86 13207192755

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1716137/image_1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1716138/image_2.jpg

Klíčová slova Čína-elektronika-trh-firmy-Guide Sensmart

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.