Společnost CHiQ vyrobila robotický vysavač, který prostřednictvím inteligentní technologie čistí podlahy rychleji a lépe a jehož návrh se v první řadě zaměřuje na pohodlné použití

Představujeme zcela nový robotický vysavač CHiQ C5L LDS

Robotický vysavač C5L LDS od CHiQ, což je značka společnosti Changhong Europe, byl v prosinci oficiálně uveden na evropský trh a brzy bude dostupný po celém světě. Vysavač C5L LDS je vybaven nejmodernějšími funkcemi, díky kterým představuje inteligentnější a časově úspornější způsob, jak udržet podlahy čisté, zatímco vy se budete věnovat důležitějším věcem.

Zkratka „LDS" v označení C5L LDS znamená „Laser Distance Sensor", tedy laserový snímač vzdálenosti, což je snímač na bázi technologie LIDAR, umístěný v horní části vysavače, který rotuje rychlostí šesti otáček za sekundu. Snímač má poloměr snímání 6 m a předává informace algoritmu 3D SLAM vysavače C5L. Algoritmus vykresluje přesnou podlahovou mapu okolí vysavače. Poté vypočítá nejefektivnější trasu čištění. Výkonný motor vysavače C5L LDS, schopný vyvinout tlak 2100 Pa, dvojité boční kartáče a 26 senzorů umožňují, aby vysavač efektivně uklidil domácnost a zároveň se vyhnul veškerým překážkám, takže po něm nikde nezůstane ani smítko prachu.

Aplikace CHiQ ROBOT posouvá ovládání vysavače C5L na další úroveň, protože nabízí možnost dálkového ovládání, plánovaného úklidu, úklidu konkrétních míst, nastavení míst, kde se nemá vysávat, a dokonce uživateli připomene, kdy je třeba vyměnit kartáče a vyčistit senzory. Vysavač dokonce podporuje funkci hlasového asistenta, který umožňuje jeho bezproblémovou integraci do ekosystému chytré domácnosti.

Vysavač C5L LDS je napájen vysokokapacitní lithiovou baterií s kapacitou 5200 mAh, která umožňuje na jedno nabití více než 100 minut vysávání nebo úklid plochy zhruba 120 metrů čtverečních. Vysavač se automaticky vrátí do dokovací stanice, kde se nabije, a poté bude pokračovat v úklidu. V případě jakéhokoli problému s vysavačem C5L nabízí společnost CHiQ dvouletou záruku na výměnu.

Ve společnosti CHiQ řešíme problémy a výrazně zlepšujeme životy. V případě robotického vysavače C5L LDS bylo cílem společnosti CHiQ vytvořit vysavač, který plně automatizuje klasický domácí úkon a umožňuje jeho majitelům věnovat více času tomu, co je pro ně nejdůležitější.

Televizory, chladničky, přenosné klimatizace, monitory a baterie CHiQ jsou v současné době dostupné v Evropě a v budoucnu se plánuje uvedení dalších produktů značky CHiQ. Společnost CHiQ také pokračuje v expanzi do celé Evropy a zároveň zlepšuje zážitky elektronického obchodování. Jejím konečným cílem je stát se měřítkem, podle kterého budou evropští spotřebitelé posuzovat výrobky a služby.

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu a Twitteru.

Další informace najdete na webových stránkách http://c5l.chiq.com

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1707201/CHiQ_C5L_LDS_Robot_Vacuum_Cleaner.jpg

KONTAKT: Rebecca Wang, +86-18928159927

Klíčová slova Německo-Čína-stroje-elektronika-Changhong Europe

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.