Justin Sun, velvyslanec, zakladatel platformy TRON a vítěz aukce Blue Origin, s sebou do vesmíru v rámci kampaně Hvězdné moře vezme pětici společníků

Jeho excelence Justin Sun, velvyslanec, stálý zástupce Grenady při WTO a zakladatel platformy TRON, dnes oznámil, že je tím, kdo se úspěšně ucházel o první křeslo v raketě New Shepard v kampani Blue Origin. Částka 28 milionů dolarů šla ve prospěch nadace Club for the Future, která následně podpořila 19 charitativních organizací zabývajících se vesmírem, aby inspirovala budoucí generace ke kariéře v exaktních oborech a pomohla definovat budoucnost života ve vesmíru. Justin Sun a pět dalších členů posádky se v roce 2022 zúčastní letu New Shepard. Pan Sun bude prvním Grenaďanem, mezinárodním diplomatem a lídrem blockchainového průmyslu, který se vydá do vesmíru. Na cestu si přibalí grenadskou vlajku.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celkové znění zprávy najdete na adrese https://www.businesswire.com/news/home/20211222005126/en/

Společnost Blue Origin, která sní o budoucnosti, v níž miliony lidí budou žít a pracovat ve vesmíru ve prospěch Země, uskutečnila 20. července svůj první let s lidskou posádkou a úspěšně se vrátila ze suborbitálního prostoru nad Kármánovou hranici, která je mezinárodně uznávanou hranicí vesmíru.

V rámci své plánované cesty Sun spouští kampaň Hvězdné moře. Její název se inspiroval čínským idiomem “星辰大海,”, který má vyjádřit, že Země je místem, kde kapitola lidského života pro naše budoucí generace začíná, nikoli místem, kde končí. Skutečnou další metou je bezbřehé Hvězdné moře. V nadcházejících měsících pan Sun nominuje pět výjimečných mužů a žen, kteří se s ním vydají na cestu. Nominováni mohou být členové komunity TRON DAO, kterou tvoří dlouhodobí držitelé TRX, BTT, JST, SUN, NFT a WIN, a další významní představitelé ze světa módy, umění, technologií, vesmírného výzkumu a podnikání. Podrobnosti o nominačním procesu a kritériích budou oznámeny v nadcházejících měsících.

„Díky rychlému rozvoji komerčního letectví a kosmonautiky se vstup do vesmíru může stát snem, který si během svého života může splnit každý. Vstupujeme do éry velkých kosmických letů. Tato velká cesta vyžaduje, aby se do ní zapojilo více lidí,“ uvedl Justin Sun. „Záměr společnosti Blue Origin vynést do vesmíru více lidí, aby viděli Zemi jako náš jediný společný domov, je mimořádný. Club for the Future nabízí způsob, jak tyto zkušenosti využít k podněcování mladých lidí z celého světa k tomu, aby snili a plnili své sny o vědě, technice a výzkumu vesmíru. Cítil jsem se povinen podpořit tuto vizi podáním nabídky.“

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com https://www.businesswire.com/news/home/20211222005126/en/

Kontakty

Kontaktní údaje společnosti TRON DAO

Anjali George

anjali@tron.network

Kontaktní údaje společnosti Blue Origin

media@blueorigin.com

Zdroj: TRON

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Švýcarsko-společnost-vesmír-zajímavosti-TRON

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.