Výrobce mikroměničů Hoymiles vstupuje na šanghajskou burzu STAR Market

Společnost Hoymiles Power Electronics Inc. („společnost Hoymiles" nebo „společnost"; kód pro obchodování na burze: 688032), přední světový výrobce mikroměničů dodávající řešení pro výkonovou elektroniku na úrovni modulů, v úterý oficiálně vstoupila na šanghajskou burzu cenných papírů STAR Market. Byla na ni slavnostně uvedena na virtuálním ceremoniálu v Chang-čou.

Společnost se sídlem v Chang-čou veřejně vydala 10 milionů akcií po 557,8 CNY (přibližně 87,5 USD) za kus, čímž získala celkem 5,578 miliardy CNY (přibližně 875 milionů USD). Výnosy použije k vybudování inteligentní výrobní základny, industrializaci projektů měničů pro ukládání energie a modernizaci inteligentních elektrických zařízení a doplnění provozního kapitálu, dále k rozvoji svých produktových struktur, rozšíření podnikání, zvýšení ziskovosti a schopnosti předcházet rizikům nebo k posílení své klíčové kompetence a vedoucího postavení na trhu.

Bo Yang, spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti Hoymiles, uvedl, že vstup na šanghajský STAR Market je pro ni významným milníkem. „V dnešní době má odvětví nové energetiky stále slibné vyhlídky, a to zejména díky celosvětovému tlaku na zelené a nízkouhlíkové transformační technologie v souvislosti s probíhající klimatickou krizí," uvedl Yang. „Hoymiles pokračuje v plnění svého poslání „přinášet chytřejší energii". Nadále se věnuje technologickým inovacím a posiluje kapacity pro výzkum a vývoj, aby mohla klientům poskytovat co nejlepší fotovoltaické produkty i služby v této oblasti."

Coby technologická společnost se Hoymiles snaží vyvíjet vlastní technologická řešení. Ve snaze zvýšit kvalitu svých výrobků investovala do výzkumu a vývoje spoustu prostředků i pracovních sil. Například v letech 2018 až 2020 tvořily výdaje společnosti na výzkum a vývoj 5,5 % všech jejích výdajů. V roce 2021 pracuje v Hoymiles 157 zaměstnanců ve výzkumu a vývoji a v technických pracovních skupinách, což představuje 27,5 % všech zaměstnanců společnosti.

Neustálé posilování výzkumu a vývoje je znakem zdravého růstu Hoymiles. Tato společnost byla založena v roce 2012 a zaměřuje se na fotovoltaický průmysl. Může se pochlubit rychlým a stabilním růstem na domácí půdě i v zahraničí. Tržby společnost Hoymiles se i nadále rychle zvyšují, kromě toho má ideální podmínky pro industrializaci svých produktů.

Vedle své velmi úspěšné obchodní činnosti se Hoymiles věnuje také některým dalším specifickým oborům v oblasti fotovoltaiky. Aby nabídku svých produktů ještě rozšířila, vyvíjí například zařízení související s ukládáním energie a urychluje industrializaci měničů pro ukládání energie.

Společnost Hoymiles přináší bezkonkurenční nabídku těch nejkvalitnějších produktů a služeb v oboru fotovoltaiky. Její mikroměnič předčí v základních parametrech, jako je hustota výkonu, rozsah výkonu, účinnost konverze nebo stabilita, nabídku většiny jiných dodavatelů.

Po vstupu na čínskou burzu s akciemi „A share" bude společnost Hoymiles pokračovat v podnikání založeném na jejích základních hodnotách, tedy na integritě, odpovědnosti, profesionalitě a efektivitě. Cílem společnosti je „měnit nezkrocenou sílu přírody na chytrou energii" a chce proto energii zpřístupňovat všem. I nadále tak pracuje na uskutečnění své mise stát se pro ostatní tím nejlepším partnerem přinášejícím chytrá energetická řešení na světové úrovni.

KONTAKT: Tingting Zheng, +86-13868834922, zhengtingting@hoymiles.com

Klíčová slova Čína-elektronika-energie-burzy-Hoymiles

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.