Přední farmaceutická společnost Sopharma aktualizuje ve spolupráci s firmou SoftGroup svůj serializační software a agregační zařízení

Stávající systém sledování a dohledávání produktů společnosti Sopharma nahradí nový program SoftGroup® SaTT

Společnost SoftGroup, špičkový poskytovatel technologií komplexní sledovatelnosti pro region střední a východní Evropy dnes oznámila, že se podílí na aktualizaci serializačního softwaru a zdokonalení agregačního zařízení společnosti Sopharma dle požadavků na sledování a dohledávání produktů v Rusku a Evropě.

Farmaceutická společnost Sopharma již uzavřela smlouvu, která potvrzuje její rozhodnutí realizovat tyto komplexní požadavky pomocí softwaru SoftGroup® SaTT. Na základě této smlouvy nahradí systém SoftGroup® SaTT současné heterogenní serializační řešení společnosti Sopharma, které se skládá z různých interně vytvořených systémů pro různé trhy. Cílem je zajistit moderní platformu pro sledovatelnost produktů dle nejnovějších oborových specifik a zvýšit efektivitu. Za tímto účelem bude část již existujícího systému nahrazena softwarem SoftGroup® SaTT.

Současně s implementací své platformy SoftGroup® SaTT poskytne firma SoftGroup farmaceutické společnosti Sopharma také konzultační služby a podporu při implementaci a údržbě dynamických požadavků na globální úrovni.

"Během fáze výběru nás společnost SoftGroup zaujala jak kompetentní podporou dalších výhod v rámci systému SoftGroup® SaTT, tak i odbornými znalostmi v oblasti globálních požadavků na serializaci. Těšíme se na úspěšnou a dlouhodobou spolupráci," říká vedoucí projektu pan Dimitar Naydenov.

"Naše nové partnerství s tradiční bulharskou farmaceutickou společností Sopharma mě nesmírně těší. Jsme velmi rádi, že dostáváme příležitost podílet se na části strategických úprav pro serializaci, která v budoucnu umožní společnosti Sopharma umístit své produktové portfolio na globálním trhu," podtrhuje význam partnerství obou firem vedoucí oddělení rozvoje obchodu společnosti SoftGroup Dr. Andrey Atanasov.

O společnosti Sopharma

Společnost Sopharma je bulharský výrobce farmaceutik s vedoucím postavením na bulharském trhu a silným zastoupením ve více než 45 zemích. Jejími klíčovými trhy jsou Bulharsko, Rusko, Ukrajina, Kazachstán a Polsko. Jako zavedená, důvěryhodná značka a výrobce s více než 85letou tradicí hraje společnost Sopharma aktivní a klíčovou roli ve zvyšování životní úrovně a zlepšování lidského zdraví prostřednictvím usnadnění přístupu k cenově dostupné generické a biofarmaceutické zdravotní péči.

Sopharma nabízí širokou škálu léčiv na lékařský předpis i volně prodejných, portfolio více než 200 generik i silné, rozeznatelné vlastní značky (15 originálních produktů a 12 fytofarmak). Ve svých devíti výrobních závodech splňujících evropské standardy kvality prosazuje moderní přístup k výrobě léků.

O společnosti SoftGroup

SoftGroup je softwarová společnost, která dodává technologie kompletní sledovatelnosti farmaceutickému průmyslu po celém světě. Naše řešení pokrývají všechny úrovně procesu sledování a trasování ve farmaceutické výrobě včetně agregace.

Společnost SoftGroup je certifikovaný Gateway Provider a důvěryhodný partner Evropské organizace pro ověřování léčiv (EMVO), Bulharské organizace pro ověřování léčiv (BgMVO) a průmyslové skupiny GS1 Healthcare.

KONTAKT: Milena Atanasova, Milena.Atanasova@softgroup.eu, +359 88 5943749

Klíčová slova Bulharsko-farmacie-počítače-firmy-SoftGroup

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.