AppGallery rozšiřuje nabídku o přední světovou finanční superaplikaci Revolut, a přináší tak svým uživatelům větší výběr finančních služeb

Tento krok, který je provázen exkluzivní nabídkou, svědčí o odhodlání AppGallery poskytovat stále větší spektrum služeb mobilního bankovnictví

AppGallery oznámila, že na své platformě spouští globální finanční superaplikaci Revolut. Revolut má přes 16 milionů retailových a přes 500.000 firemních klientů a působí ve více než 5 zemích, takže globálnímu publiku AppGallery poskytuje přístup k pestřejší paletě služeb mobilního bankovnictví.

Při této příležitosti nabízí Revolut uživatelům AppGallery bezplatné předplatné Premium až na dva měsíce, které má hodnotu 24,99 GBP. Nabídka je k dispozici ve 26 zemích Evropy od 16. prosince do konce měsíce.

Revoluce v dostupném mobilním bankovnictví

Společnosti Huawei a Revolut si zakládají na poskytování kvalitnějších finančních služeb spotřebitelům a společnostem. Revolut nabízí spotřebitelům nekonečné možnosti v produktech, jako jsou karty, převody peněz a multiměnové účty, dále službu Revolut Stays pro rezervace ubytování na cestách po celém světě s až 10% cashbackem nebo účty Junior pro děti od 6 do 17 let. Pro maloobchodníky má Revolut službu Revolut Business, díky níž mohou menší subjekty nabízet zákazníkům hladší platby.

„Velice nás těší, že můžeme globálnímu publiku AppGallery nabídnout superaplikaci s tolika funkcemi, jako má Revolut," řekla Siri G. B?rsum, globální viceprezidentka pro vertikální finanční eko-vývoj a partnerství v Business Consumer Group společnosti Huawei. „Dostupné finanční platformy jako Revolut přispívají k našemu cíli nabídnout více lidem na celém světě přístup k tomu nejlepšímu výběru bankovních aplikací a služeb."

Bezpečnost spotřebitelů je pro společnost Revolut prioritou. Její cenami ověnčené systémy proti podvodům a zabezpečení jsou navrženy tak, aby při používání aplikace prostřednictvím AppGallery byly peníze jednotlivců nepřetržitě v bezpečí. AppGallery má pro své partnery vlastní sadu bezpečnostních protokolů zajišťujících bezpečnost osobních financí.

Revolut je integrován s několika základními sadami HMS společnosti Huawei jako Safety Detect Kit, Awareness Kit a Identity Kit. Zákazníci Revolutu mohou spoléhat na bezpečné ukládání dat, ochranu soukromí a důkladnou obranu proti potenciálním bezpečnostním hrozbám společnosti Huawei.

Připojte se k nám nebo zjistěte více na AppGFinance@Huawei.com

O AppGallery

AppGallery je inteligentní a inovativní ekosystém, který vývojářům umožňuje vytvářet jedinečné zážitky pro spotřebitele. AppGallery je jedním ze tří největších tržišť s aplikacemi na světě, je dostupná ve více než 170 zemích a regionech s více než 560 miliony aktivních uživatelů měsíčně po celém světě.

Společnost Huawei spolupracuje se 5,1 milionu vývojářů po celém světě, přičemž celkový počet stažení v prvních 3 čtvrtletích roku 2021 činil 332,2 miliardy. K říjnu 2021 bylo s HMS Core integrováno více než 173.000 aplikací po celém světě.

O společnosti Revolut

V roce 2015 zahájila společnost Revolut svou činnost ve Velké Británii a nabízí převody a směnu peněz. Naši zákazníci po celém světě dnes využívají desítky inovativních produktů Revolut a každý měsíc provádějí více než 100 milionů transakcí.

Naše osobní a firemní účty pomáhají zákazníkům zlepšit finanční zdraví, poskytují jim větší kontrolu a bezproblémově propojují lidi po celém světě.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1711562/KV__Revolut_x_AppGallery.jpg

KONTAKT: huaweiappgallery@huawei.com

Klíčová slova Čína-komunikace-finance-AppGallery

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.