Společnost Hengtong se zúčastnila 4. vietnamského summitu o větrné energii na pevnině a na moři

Ve dnech 8. až 9. prosince se v prostorách hotelu Intercontinental Hanoi Landmark 72 v Hanoji konal 4. vietnamský summit o větrných elektrárnách na pevnině a na moři. Summitu se zúčastnili nejrůznější domácí i zahraniční aktéři z odvětví větrné energetiky na moři. Společnost Hengtong zde představila své nejnovější řešení pro podmořské kabelové systémy a jeho výkonnost.

V posledních letech společnost Hengtong průběžně zkoumá vietnamský trh a jako dodavatel elektrických kabelů získala v této zemi několik projektů podmořské kabeláže pro mořské větrné farmy (offshore wind farms, OWF). Ke konci roku 2021 společnost Hengtong úspěšně dodala podmořské kabelové systémy OWF pro mořskou větrnou farmu VPL B?n Tre, příbřežní větrnou elektrárnu Tr? Vinh V1-2 o výkonu 48 MW i příbřežní větrnou elektrárnu Hi?p Th?nh o výkonu 78 MW. Díky vlastním technickým kapacitám pro práce na moři, CLB „Hengtong Lan 1", vykonala společnost Hengtong také práce na instalaci kabelů. Dokončením těchto projektů i dalším průzkumem upevňuje společnost Hengtong své vedoucí postavení na vietnamském trhu podmořských kabelových systémů.

Svým komplexním řešením pro OWF, profesionálními službami i bohatými zkušenostmi na projektech přitáhla společnost Hengtong na summitu pozornost nejrůznějších návštěvníků a uskutečnila tak další strhující prezentaci na vietnamském trhu. Ve spolupráci se svými partnery z předcházejících i navazujících částí dodavatelského řetězce se společnost Hengtong chystá vynaložit ještě větší úsilí na výrobu čisté energie a na ekologický, nízkouhlíkový rozvoj Vietnamu a celého asijsko-pacifického regionu.

KONTAKT: Hui Yuan, +86-15852391319, yuanh@htgd.com.cn

Klíčová slova Čína-Vietnam-energie-ekologie-průmysl-firmy-Jiangsu Hengtong Optic-Electric Co., Ltd.

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.