Společnost G&W Electric oznamuje schválení několika patentů pro jednofázovou automatizaci v rozvodných sítích elektrické energie

Izolace místa poruchy a obnovení provozu (FLISR) pro jednu fázi spolu s obnovením ztráty napětí (LOV) v distribučních sítích snižují frekvenci poruch a dobu výpadku napájení pro zákazníky.

Společnost G&W Electric, která dodává zařízení pro elektrickou energii do celého světa od roku 1905, dnes oznámila schválení patentu na izolaci místa poruchy a obnovení služby (FLISR) v distribučních sítích pro jednu fázi. Bude tak možné izolovat jen tu fázi, kde se porucha vyskytuje, a ještě více tak vylepšit ukazatele spolehlivosti.

FLISR pro jednu fázi poskytuje řešení nejčastější poruchy v odvětví veřejných služeb - poruchy mezi jednofázovým vedením a zemí. Při FLISR pro tři fáze je přerušena dodávka elektrické energie pro všechny zákazníky využívajících příslušné vedení – a to i v případě, že se konkrétní porucha týká pouze jedné nebo dvou fází.

Jednofázová technologie FLISR zlepšuje dostupnost a spolehlivost napájení a umožňuje energetickým společnostem automaticky přesměrovat napájení. Tím se minimalizuje počet zákazníků postižených výpadky a délka výpadku se zkrátí z dlouhých hodin na pouhé sekundy.

"V poslední době se automatická rekonfigurace elektrické sítě prostřednictvím FLISR a ztráty napětí (LOV) staly pro poskytovatele energie hlavními prostředky k dosažení cílů v oblasti spolehlivosti," říká John Mueller, předseda představenstva a majitel společnosti G&W Electric. "Přechod na jednofázovou automatizaci nám umožní splnit ambicióznější cíle v oblasti spolehlivosti a nastavit nový standard spolehlivosti energetické soustavy. Tím také docílíme větší spokojenosti zákazníků."

Jak FLISR, tak LOV se tradičně provádějí třífázově, přechod na jednofázový provoz však energetickým společnostem umožní postupně a udržitelně zvyšovat spolehlivost systému. Společnost G&W Electric nabízí nejnovější inovace v technologii FLISR, jako je jednofázová automatizace, která energetickým společnostem pomůže zkrátit dobu výpadků a zajistit spolehlivější dodávku elektřiny zákazníkům.

"Tyto patenty umožní společnosti G&W Electric nadále rozvíjet jednofázovou technologii a pokračovat v zavádění nejnovějších technologií automatizace FLISR," dodává Mueller. "Podle ukazatelů distribuce energie zlepšuje jednofázová automatizace nejen spolehlivost, ale i bezpečnost. Zaměření na jednu fázi v rámci provozů i systémů vyřeší mnohé z nejasností a obav týkajících se třífázové zátěže."

Další informace o FLISR pro jednu fázi najdete na adrese https://www.gwelectric.com/products/power-grid-automation/fault-location-isolation-and-service-restoration/ .

O společnosti G&W Electric

Už od roku 1905 dodává společnost G&W Electric světu energii pomocí inovativních řešení a produktů pro rozvodné sítě. Díky prvnímu odpojitelnému kabelovému terminálnímu zařízení z počátku 20. století si společnost G&W Electric začala budovat pověst výrobce inovativních technických řešení, která splňují potřeby tvůrců systémů. Společnost G&W Electric, která se neustále stará o spokojenost svých zákazníků, se díky kvalitním výrobkům a vynikajícím službám těší skvělé pověsti po celém světě. Další informace o společnosti G&W Electric najdete na jejich nových webových stránkách www.gwelectric.com. Sledujte G&W Electric na Twitteru @GW_Electric a na LinkedIn.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1600848/GW_Electric_Logo.jpg

KONTAKT: Scott Henry, 412-394-6646, scott.henry@bcw-global.com

Klíčová slova USA-energie-firmy-G&W Electric

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.