HITY letošních Vánoc! První 4K autokamera MIO a chytré hodinky Carneo Luxii Active!

Skvělá, spolehlivá a cenově dostupná autokamera MiVue 818 WiFi 2K !

Skvělá, spolehlivá a cenově dostupná autokamera MiVue 818 WiFi 2K !

Velmi žádané chytré hodinky Carneo Luxii Active Autokamera s reálným 4K natáčením, Mio MiVue 886 WiFi 4K Přenosný reproduktor CARNEO TwinDragon surround 60W

Co skvělého k Vánocům pro muže a co pro bezpečí i dobrý pocit ženy? Podle dosavadního zájmu budou letošními hity Vánoc špičkové autokamery MIO s reálnými (nikoliv interpolovanými) 4K záběry, funkcemi nabité elegantní hodinky Carneo Luxii Active Gold, a nebo pro mladší generaci pak výkonný přenosný reproduktor Carneo TwinDragon. V čem vynikají tyto spolehlivé produkty?

Autokamera s reálným 4K natáčením, Mio MiVue 886 WiFi 4K

Mio přišlo se svou první 4K autokamerou, která nejenže natáčí rovněž neskutečnými 60 snímky za sekundu v rozlišení 2K, ale také má speciální režim HDR pro noční natáčení, navíc 1,7x větší optický senzor a ve Full HD neskutečných 120 snímků za sekundu!

A to není vše, jedinečnost jí propůjčují rovněž funkce Najdi moje zaparkované auto, reálné upozorňování na rychlostní měřené úseky, radary nebo také velmi pokročilý parkovací režim pro ochranu auta, když v něm nejste. Spolehlivá palubní kamera má navíc krásný, nenápadný design, rychlejší 5 GHz WiFi, a 360° otočný držák, který je vhodný i na téměř rovná čelní skla. Dokonalost tohoto hitu letošních Vánoc završuje kvalitní mobilní aplikace v češtině pro Android a iOS, české hlášky herce Pavla Soukupa (dabér Arnolda Schwarzeneggera) a zdarma počítačový program pro analýzu záběrů (přetížení vozidla, GPS zobrazení auta na mapě v čase, a jiné).

Autokamera MiVue 886 je rovněž oceněna nezávislými testery, včetně Tipu redakce TESTADO.CZ!

Více najdete zde, nebo v jakémkoliv dobrém eshopu: http://www.MIOkamery.cz

Velmi žádané chytré hodinky Carneo Luxii Active (např. ve variantě Gold)

Moderní, manažerské fitness smart hodinky CARNEO LuXii Active v elegantním zlatém provedení disponují kulatým IPS barevným displejem, který lze aktivovat jednoduchým otočením ruky. Umožňují měření srdečního tepu, vzdálenosti, monitorování spálených kalorií či kvality spánku. Jejich součástí je baterie s výdrží cca 4-5 dní. Podle certifikace IP67 jsou odolné vůči vodě a prachu. Jsou kompatibilní s operačním systémem iOS a Android. Silikonový řemínek s kovovou přezkou je příjemný na dotek a zaručuje komfort během celého dne.

Jsou možné ve vícero variantách, například i černé nebo růžové!

Více najdete zde, nebo v jakémkoliv dobrém eshopu: https://www.carneo.cz/smart-hodinky-carneo-luxii-active-gold

Skvělá, spolehlivá a cenově dostupná autokamera MiVue 818 WiFi 2K !

Nová palubní kamera Mio MiVue 818 WiFi 2K je cenově velmi dostupnou a navíc nejmodernějšími funkcemi opravdu nabitou autokamerou. Kromě standardních funkcí, jako je inteligentní parking režim, integrovaný GPS modul pomáhající opět unikátní funkci reálného úsekového měření radarů, to je právě zmíněná Kniha jízd. Tedy možnost zapnout si měření bodů odjezdu a příjezdu (místo a vzdálenosti), a samozřejmě i času a data, a následně i exportu přímo přes mobilní aplikaci (propojení WiFi, Bluetooth) MiVue Pro a nasdílení kam uživatel bude chtít.

Skvělé 2K natáčení je již potvrzeno nezávislými youtubery a testery, stejně tak 60 snímků ve Full HD s kvalitním datovým tokem. Samozřejmě kamera i aplikace je kompletně v češtině, a to včetně jazykových upozornění (příjemný hlas herce Pavla Soukupa).

Autokamera MiVue 818 je rovněž vítězem žebříčku IT produkt roku 2021 (Computerworld)!

Více najdete zde, nebo v jakémkoliv dobrém eshopu: http://www.MIOkamery.cz

Přenosný reproduktor CARNEO TwinDragon surround 60W !

Doménou reproduktoru je jeho velmi kvalitní zpracování, které podtrhuje jeho eleganci a vytříbenost. Nechte ho vyniknout svým dokonalým stereo zvukem (DSP vysoká kvalita zvuku!), díky dvěma nezávislým reproduktorům, které můžete umístit na dvě různá místa, díky čemuž získáte neopakovatelný stereofonní zážitek. Díky zvýšené odolnosti vůči prachu i vodě IPX7 je připraven vás doprovázet za dalším dobrodružstvím. Výdrž baterie až šest hodin!

Více najdete zde, nebo v jakémkoliv dobrém eshopu: https://www.carneo.cz/prenosne-reproduktory-carneo-twindragon-surround-60w

Pokud máte zálusk na jinou autokamerou Mio, vězte, že nyní probíhá na ně CASHBACK (www.MIOpromoce.CZ), kdy získáte 500 Kč nebo 750 Kč nazpět!

Přejeme Vám hezké Vánoce !

Klíčová slova ČR-elektronika-automoto-trh-firmy-Just Communication

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.