Společnost Warwick rozšiřuje své londýnské portfolio domů pro více rodin o realitní klenot ve čtvrti Mayfair

Společnost Warwick Investment Group získala historický dům pro více rodin na adrese North Audley Street 13/13a v londýnské čtvrti Mayfair. Tento nákup navazuje na nedávnou akvizici devíti rodinných domů ve čtvrti Belgravia, kterou společnost Warwick uskutečnila na začátku tohoto roku.

Londýnský tým společnosti Warwick koupil tuto budovu v památkově chráněné oblasti Mayfair v rámci soukromé transakce, která byla sjednána přímo s prodávajícím.

Nákup nemovitosti na North Audley Street je druhým nákupem firmy během tří měsíců, kdy se zaměřuje na klíčová aktiva v nejlepších lokalitách s přidanou hodnotou. Společnost Warwick již zahájila projektové práce na optimalizaci budovy pro dlouhodobé bydlení.

Většina bytů se nachází v severní části čtvrti Mayfair mezi náměstím Grosvenor Square a Oxford Street a nabízí venkovní prostory s přímým výhledem na Hyde Park.

Společnost Warwick aktivně konsoliduje rezidenční nemovitosti v centru Londýna pod svou nově vznikající nájemní značkou s cílem stát se jedním z deseti největších soukromých pronajímatelů v anglickém hlavním městě.

Andrew Chrysostomou, výkonný ředitel pro Spojené království:

Tato koupě představuje posílení našeho portfolia z hlediska lokality a přidané hodnoty. Nyní jsme klíčovými pronajímateli ve čtvrtích Mayfair a Belgravia v centru Londýna.

Kate Richard, zakladatelka a generální ředitelka:

Budova na ulici North Audley má bohatou historii a my se těšíme, že ji budeme moci pod naší vlastní značkou pronajímat tak, aby zachytila rostoucí poptávku po pronájmech v celém Londýně.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1707860/Audley_photo.jpg

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/897718/Warwick_Group_Logo.jpg

KONTAKT: LON@warwickinvestmentgroup.com

Klíčová slova Británie-reality-Warwick

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.