9. mezinárodní marketingové fórum CHINT zkoumá digitální dekarbonizaci pro zelený svět

Společnost CHINT, přední poskytovatel inteligentních energetických řešení, úspěšně uspořádala den plný nových informací, diskusí a navazování kontaktů na svém 9. mezinárodním marketingovém fóru CHINT (CIMF). Virtuální setkání na téma „Digitální dekarbonizace pro zelený svět" se konalo 9. prosince za účasti významných specialistů z oblastí nových energií, inteligentních sítí, možností ukládání energie a dalších oborů.

„Řešení otázek změny klimatu a podpora ekologického rozvoje jsou témata, která shodně řeší celý svět. Společnost CHINT se chopí příležitosti, aby využila tohoto trendu a pomohla dosáhnout celosvětového cíle uhlíkové neutrality," uvedl Cchun-chuej Nan, předseda společnosti CHINT.

V návaznosti na poselství konference COP 26 shromáždila společnost CHINT všechny strany, aby na hlavním zasedání fóra „Summit o digitální dekarbonizaci" prozkoumaly cestu digitální dekarbonizace. Prof. Siang-wan Tu, akademik z Čínské akademie inženýrství, uvedl, že „produkční kapacita nového čínského energetického systému se vyvíjí od zanedbatelného k významnému. Věřím, že praktiky CHINT hrály a budou nadále hrát ústřední roli nejen v Číně, ale i ve světě."

V roce 2021 má společnost CHINT celosvětově kumulativní fotovoltaickou kapacitu 8 GW, což odpovídá snížení emisí CO2 o více než osm milionů tun ročně. Dále společnost CHINT plánuje urychlit globální modernizaci produktů i služeb zvýšením počtu provozních a servisních středisek na tři, mezinárodních servisních středisek na 14, logistických středisek na 17 a výrobních základen na 13.

„Společnost CHINT se podílí na vývoji nového čínského energetického systému a je odhodlána usnadnit pokrok v průmyslovém standardu a podpořit globální uspořádání zelené energie," uvedla Lily Čang, ředitelka a viceprezidentka společnosti Zhejiang CHINT Electrics, prezidentka společnosti CHINT Global.

Během fóra společnost CHINT zahájila iniciativu s názvem Závazek pro ochranu životního prostředí, jejímž cílem je vybudovat bezuhlíkovou budoucnost. Na fóru bylo také představeno nové logo společnosti CHINT a spuštěno duální sídlo CHINT Singapur-Šanghaj, které otevírá mezinárodní platformu pro její globální partnery.

Společnost CHINT, která byla založena v roce 1984, se zabývá inteligentní elektřinou, zelenou energií, průmyslovým řízením a automatizací, inteligentními domácnostmi a mnoha dalšími oblastmi, a má tak výhodu tvorby celého průmyslového řetězce zahrnujícího „elektřinu". Společnost CHINT působí ve více než 140 zemích a regionech a v roce 2020 dosáhla tržeb ve výši téměř 13,7 miliardy dolarů.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1706363/1.jpg

KONTAKT: PR@chintglobal.com, https://chintglobal.com/

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-obchod-CHINT

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.