Vánoční hody a pak honem na boby – Dáme jídlo zachrání Vánoce i zimní radovánky

Když zapomeneme na dárky pro děti nebo balicí papír, na ingredience pro vánoční pečení, když nečekaně nasněží a budeme shánět boby, jsou tady rychlé nákupy prostřednictvím Dáme jídlo, které zachrání Vánoce. Kurýr, který nákup přiveze z vlastní online prodejny Dáme market nebo některého z partnerských obchodů, dorazí do pár minut. Služba bude fungovat i o svátcích, a dokonce i na Štědrý den. Zároveň Dáme jídlo myslí i na malé prodejce a na potřebné.

V předvánočním shonu nastává mnoho příležitostí pro to zapomenout koupit něco zásadního, co potřebujeme k zajištění pohodové sváteční atmosféry. Věnujeme se pečení vánočního cukroví a zjistíme, že nám chybí máslo nebo vajíčka na další várku těsta. Těžko přitom odběhneme od trouby, ve které se právě pečou perníčky. Stejně tak můžeme v předvečer Štědrého dne zjistit, že nám schází kyselé okurky nebo majonéza do bramborového salátu. Nemluvě o tom, když zapomeneme na dárek pro někoho z nejbližších nebo vám dojde balicí papír, do kterého potřebujeme balíček pod stromeček úhledně zabalit.

Pro všechny podobné situace přináší řešení rychlé nákupy na Dáme jídlo, nejpohodlněji prostřednictvím přehledné mobilní aplikace. Zde si zákazníci celý nákup jednoduše objednají a zvolí způsob dodání. Ihned po obdržení objednávky se nákup začne chystat do tašky a v závislosti na vzdálenosti mezi bydlištěm zákazníka a prodejny nebo skladu, kurýr zazvoní za pár minut. Vzhledem ke stále se zhoršující koronavirové situaci je navíc možné zvolit možnost bezkontaktního doručení kurýrem.

Otevřeno o svátcích

Služba vlastních online prodejen Dáme market bude v době vánočních svátků a Silvestra dostupná v otevírací době od 8 hodin ráno do 22 hodin večer, pouze na Štědrý den bude končit ve 14 hodin. Ostatní obchody dostupné prostřednictvím Dáme jídlo budou k dispozici podle otevíracích hodin jednotlivých partnerských obchodů.

Na skladě budou i boby, takže zákazníka nepřekvapí ani nečekaná sněhová nadílka. Zákazníci si mohou vybírat, jak ze stále se rozšiřující nabídky čerstvých i trvanlivých potravin z vlastních online prodejen Dáme market, tak ze sítě partnerských obchodů, které zahrnují potraviny, delikatesy či drogerii, ale také širokou škálu dalších položek od hraček, kosmetiky, potřeb pro domácí mazlíčky až po řezané květiny nebo vánoční dárky.

Dáme jídlo myslí i na potřebné

Ve spolupráci se společností Coca-Cola bude Dáme jídlo ve druhé polovině prosince rozvážet po celé republice dárkové balíčky do domů pro seniory, azylových domů a domovů pro matky s dětmi. V rámci tohoto projektu Dáme jídlo vlastními kurýry rozveze téměř 1 000 balíčků obsahujících nápoje, drobné dárky a vánoční štolu z nabídky Dáme market.

„Pomáhat těm, kteří to potřebují, pro nás není jen otázkou adventu. Za posledních 15 měsíců jsme rozvezli více než 30 tisíc porcí jídla pro zdravotníky na nejvíce vytížená oddělení českých nemocnic. Rádi jsme se tak přidali k vánočnímu projektu Coca-Coly a speciálním projektem myslíme také na partnery z řad prodejců. Pomáháme rádi tam, kde je to přirozené z hlediska našeho působení,“ říká výkonný ředitel Dáme jídlo Filip Fingl.

Vánoční trhy online na Dáme jídlo

Vánoční trhy jsou letos kvůli zhoršené epidemiologické situaci zrušené. Dáme jídlo, se proto rozhodlo, že podpoří lokání prodejce a nabídne jim možnost prodeje přímo prostřednictvím své aplikace Dáme jídlo. Své zboží mohou naskladnit v online prodejnách Dáme market, které jsou dostupné v Praze, Olomouci, Brně, Liberci a Plzni. Zákazník si tak bude moci vychutnat vánoční atmosféru s pohodlným a rychlým doručením do několika minut.

Výzva pro prodejce

„Pokročilé technologie nám umožňují celý proces vytvoření profilu prodejce a naskladnění zboží zvládnout v řádech jednotek dní. Proto bych rád touto cestou vyzval všechny prodejce, kteří se dostali díky koronavirové situaci do nesnází, aby neváhali a kontaktovali nás na e-mailu na vanoce@damejidlo.cz," říká šéf Dáme market Mikolaj Komorowski.

O společnosti Dáme jídlo

Dáme jídlo je největší česká platforma, která partnerům z řad restaurací a obchodů přivádí zákazníky a pomáhá jim se správným komerčním nastavením a efektivností rozvozu. Společnost spolupracuje s téměř 6 000 partnery ve 170 obcích po celé České republice a svou pestrou nabídkou tak pokrývá přes 60 % tuzemské populace. Během denní špičky doručí více než 10 000 jídel a dalších položek za hodinu a toto číslo stále roste. Dáme jídlo je součástí Delivery Hero, celosvětově největšího hráče na trhu food delivery a quick commerce, který se v roce 2020 stal součástí klíčového evropského akciového indexu DAX, kam patří 30 nejvýznamnějších německých veřejně obchodovaných firem.

.

Klíčová slova ČR-obchod-gastro-potraviny-trh-služby

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Potraviny, gastronomie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.