EBM Partner slaví výročí a míří do první ligy v oblasti rezidenčního bydlení

Jakub Vais, Lubomir Vais a Jan Šulc

Jakub Vais, Lubomir Vais a Jan Šulc

Jan Šulc zahajuje slavnostní večer Kladno Erbenova rezidence Jakub a Lubomír Vaisovi, otec a syn
Krčská zahrada

Na začátku byla vize vybudovat solidní firmu a doplnit skupinu EBM o developera rezidenčních nemovitostí. Společnost získala reputaci realizací projektů bydlení pro seniory. V posledních letech se firma zaměřila na rezidenční development a připravuje projekty v hodnotě přesahující 5 miliard Kč. Aktuálně úspěšně realizuje projekty rodinných domů v Kolovratech a Berouně, nebo luxusní a architektonicky výjimečnou Erbenovu Rezidenci. K desetiletému výročí založení si společnost nadělila úspěšnou akvizici pozemků v Kladně o celkové výměře více než 50.000 m2, na kterých postaví novou polyfunkční městskou čtvrť s více než 600 bytovými a nájemními jednotkami.

Před několika dny společnost oslavila výročí 10 let od svého založení. Na samotné začátky vzpomíná generální ředitel skupiny EBM Jakub Vais: "Před deseti lety jsme byli na startovní čáře. Neměli jsme žádnou historii, ale měli jsme velkou chuť a entuziasmus, se kterým jsme snažili přesvědčit partnery, banky i naše zaměstnance že ambice, které máme jsme schopni naplnit. S tím jsme do toho šli a dnes věřím, že EBM Partner je obecně respektovaná firma přinášející na trh projekty s přidanou hodnotou."

S plánovanou expanzí souvisí angažování výkonného ředitele EBM Partner Jana Šulce, který posílil top management skupiny příchodem ze společnosti Skanska Property Czech Republic. Potvrdil, že společnost hodlá zúročit dosavadní zkušenosti v oblasti seniorního a rezidenčního bydlení a připravuje velké projekty: "Momentálně dokončujeme resort rodinných domů v Kolovratech a v létě jsme zahájili podobný projekt v Berouně. V plném proudu je stavba luxusní Erbenovy Rezidence, která je unikátní nejen architekturou, ale také technickou náročností výstavby. Připravujeme krásný rezidenční projekt Krčská zahrada a v létě jsme dokončili dvě akvizice v Kladně. Ty budou náročnější z pohledu architektury, urbanismu i objemu. Městotvorný projekt na Kladně u hlavního nádraží je nyní naše vlajková loď a charakterizuje směr, kterým bychom se chtěli dál ubírat."

"Na EBM Partner je výjimečná kompilace firmy rodinného a korporátního charakteru. Posunuli jsme se z roviny, kde šlo čistě o relativně komorní rodinnou záležitost, do dnešní polohy, kde si vybíráme to nejlepší jak z korporátní, tak rodinné části," vysvětluje zakladatel a majitel skupiny EBM Ľubomír Vais a vzpomíná na centrum bydlení pro seniory v Havířově - první realizovaný projekt společnosti úspěšně dokončený v roce 2015: "Ukázalo se, že jsme schopni vytvořit to, co jsme si řekli na začátku - pod jednou střechou spojit akvizici, architekturu, projekci, stavitelství i realitní servis projektů a doplnit je o přidanou hodnotu."

Více informací o EBM Partner získáte na www.ebmpartner.cz.

EBM Partner

Společnost EBM Partner připravuje a realizuje developerské projekty s vysokou přidanou hodnotou převážně v oblastech rezidenčních domů, seniorského bydlení a komerčních zón.

www.ebmpartner.cz

EBM Group

EBM je ryze česká skupina vzájemně spolupracujících firem, která vlastními architektonickými, projekčními a manažerskými kapacitami připravuje a realizuje realitní projekty pod jednou střechou. Na českém trhu působí od roku 1998.

www.ebmgroup.cz.

Obrázky ke stažení:

Vedení společnosti - Jakub Vais, Ľubomír Vais a Jan Šulc

Jakub a Ľubomír – otec a syn

Jan Šulc zahajuje slavnostní večer Partner X

Erbenova Rezidence

Krčská zahrada

Kladno

Video s rozhovory:

Kontakt pro média:

Lukáš Balíček

marketingový manažer skupiny EBM

lbalicek@ebmgroup.cz

Klíčová slova ČR-reality-stavby-byty-firmy-EBM Group

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.