Velký úspěch české rodinné firmy na mezinárodní soutěži

Česká firma MORIS design proměnila na nejprestižnější celosvětové oborové soutěži POPAI AWARDS PARIS 2021 své tři nominace a získala tři významné ceny za nejlepší reklamní realizace v oblasti in-store designu.

Jedinečnou přehlídku inovativních řešení v místě prodeje a velký prostor pro prezentaci nejlepších komunikačních in-store projektů z celého světa nabízí mezinárodní soutěž POPAI Awards v Paříži. Jedná se o každoroční vyhlášení prestižního titulu pro nejlepší reklamní realizace v oblasti in-store designu.

MORIS design letos přihlásil tři unikátní projekty, které navrhnul i zrealizoval, a všechny tři projekty byly nominovány na ocenění. Z toho dva v té nejprestižnější kategorii.

Na pařížském galavečeru, který se konal ve čtvrtek 2. prosince a kde se setkaly všechny nominované společnosti, MORIS design nakonec dosáhl obrovského úspěchu, když všechny tři nominace proměnil ve velice významné ocenění:

1) ZLATO – design concept SUPER ZOO

https://www.youtube.com/watch?v=28TjcS7yYPE&t=32s

2) STŘÍBRO – ECO display PANASONIC ENELOOP - stojan z bambusu a stromové kůry https://www.moris.cz/pos-stojany/detail/panasonic-938/

3) BRONZ – design concept SPORTISIMO https://www.youtube.com/watch?v=xUfQ4GScKqY&t=77s

MORIS DESIGN tak jako jediná firma v celé historii soutěže získala v jediném ročníku tři ocenění, z toho dvě v nejprestižnější kategorii!

Česká firma MORIS design je specialistou a lídrem v oblasti In-store designu. Navrhuje designové a hlavně funkční řešení pro komerční interiéry, vyrábí prodejní stojany, POS materiály a branding. Zajišťuje také komplexní stavební práce, kde figuruje většinou jako Generální dodavatel. Má vlastní vývojové a designové studio s testovacím prostorem a vlastní výrobou v Praze o rozloze 6.677 m2. Společnost vznikla v roce 1997, dnes zaměstnává bez mála 200 lidí. Výrobky MORISU najdete ve 45 zemích světa, posbíraly více jak 60 mezinárodních ocenění. Reference: O2, Vodafone, Sportisimo, Super Zoo, Footshop, CK Fisher, Plzeňský Prazdroj, Banka Creditas, TETA drogérie, Traficon, Panasonic, Pod 7 kilo, NaniNails, Patron, Centropol Energy.

Smyslem existence MORISu je dodávat světu kvalitní produkty, které lidem pomáhají v životě a byznysu. O své klienty pečuje na 107 procent.

https://www.moris.cz/

#MORISNA107%

Kontakt:

Jiří Hubička

jiri.hubicka@moris.cz

Klíčová slova ČR-reklama-výtvarné-ocenění-firmy-MORIS design

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.