Společnost Interactive Brokers rozšiřuje nabídku nástrojů pro globální investory

Nástroj GlobalAnalyst pomáhá investorům vyhledat nové příležitosti a diverzifikovat jejich portfolia

Interactive Brokers Group (Nasdaq: IBKR), globální makléřská společnost, dnes představila nový analytický nástroj GlobalAnalyst, který umožňuje investorům porovnávat relativní ocenění a finanční ukazatele akcií na celém světě.

GlobalAnalyst je určen investorům, kteří mají zájem o diverzifikaci mezinárodního portfolia, a umožňuje jim objevit podhodnocené společnosti, které mohou mít větší růstový potenciál. Společnost Interactive Brokers si uvědomuje, že pro investory může být náročné vyhodnotit relativní výhody akcií obchodovaných v různých měnách, a proto vytvořila jednoduchý, ale výkonný nástroj, který umožňuje porovnat libovolné množství akcií podle různých ukazatelů v jedné z 27 měn, které si uživatel zvolí. Stejně tak mohou uživatelé tyto akcie nakupovat a prodávat a sledovat je v měně, kterou si zvolí, a to vše prostřednictvím jednoho účtu na jediné obrazovce.

Pomocí nástroje GlobalAnalyst mohou investoři vyhledávat akcie podle regionu, země, odvětví, tržní kapitalizace a měny, aby tak kdekoliv na světě identifikovali podhodnocené akcie. Tabulka zobrazuje aktuální stav trhu a různé finanční ukazatele, jako je poměr P/E/G (PE děleno tříletou složenou mírou růstu zisku). Hodnota PEG nižší než 1,0 naznačuje, že společnost je podhodnocená, zatímco hodnota PEG vyšší než 1,0 naznačuje její nadhodnocení.

„Kromě nabídky investičních možností na více než 135 světových trzích nadále poskytujeme investorům špičkové technologie a nástroje, které jim pomáhají činit informovaná investiční rozhodnutí,“ konstatoval Thomas Peterffy, předseda představenstva a zakladatel společnosti Interactive Brokers. „GlobalAnalyst je skvělým nástrojem pro individuální investory a moderní obchodníky, kteří chtějí začít využívat výhod globálního investování. Zdůrazňujeme, že po prvotních zjištěních musí vždy následovat důkladná analýza.“

Nástroj GlobalAnalyst je díky své jednoduchosti užitečný pro všechny investory, kteří chtějí rychle vyhledat mezinárodní akcie, a je k dispozici zdarma na webových stránkách společnosti Interactive Brokers:

Spojené státy: ibkr.com/ganalyst

Velká Británie: ibkr.com/ganalyst

střední Evropa: interactivebrokers.hu/ganalyst

západní Evropa: ibkr.ie/ganalyst

Singapur: ibkr.com.sg/ganalyst

Austrálie: ibkr.com.au/ganalyst

Hong Kong: ibkr.hk/ganalyst

Kanada: ibkr.ca/ganalyst

O společnosti Interactive Brokers Group, Inc.:

Pobočky Interactive Brokers Group poskytují klientům po celém světě automatizovanou realizaci obchodů a úschovu cenných papírů, komodit a deviz na více než 135 trzích v mnoha zemích a měnách prostřednictvím jediného integrovaného investičního účtu IBKR. Poskytujeme služby individuálním investorům, investičním fondům, skupinám obchodujícím na vlastní účet, finančním poradcům a makléřům. Čtyřicetileté zaměření na technologie a automatizaci nám umožnilo vybavit naše klienty jedinečnou sofistikovanou platformou pro správu investičních portfolií. Našim klientům se snažíme za realizaci a nástroje pro obchodování, řízení rizik a portfolia, výzkumné nástroje a investiční produkty nabízet výhodné ceny, a to vše s nízkými nebo nulovými náklady, což jim umožňuje dosahovat vynikajících investičních výnosů. Magazín Barron's zařadil společnost Interactive Brokers na první místo svého žebříčku nejlepších online brokerů z 26. února 2021, a udělil jí maximální hodnocení 5 z 5 hvězdiček.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211130005343/en/

Kontakty

Interactive Brokers Group, Inc.

Média: Katherine Ewertová, media@ibkr.com

Zdroj: Interactive Brokers Group, Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-burzy-finance-trh-firmy-Interactive Brokers Group

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.