Společnost Amazfit se ve 3. čtvrtletí roku 2021 stala třetím největším dodavatelem chytrých hodinek na světě

Amazfit, značka společnosti Zepp Health (NYSE: ZEPP) se podle nejnovějšího průzkumu Global Smartwatch Model Tracker, který zveřejnila společnost Counterpoint Research, globální výzkumná firma specializující se na technologický, mediální a telekomunikační průmysl, ve třetím čtvrtletí roku 2021 stala třetím největším dodavatelem chytrých hodinek na světě.

Za toto čtvrtletí celosvětově dodala celkem 9,9 milionu kusů, což představuje oproti stejnému období loňského roku nárůst o 89 %. Podle údajů společnosti International Data Corporation, která se zabývá průzkumem trhu, tohoto úspěchu společnost Amazfit dosáhla poté, co se v prvním čtvrtletí roku poprvé umístila v celosvětového žebříčku dodavatelů chytrých hodinek na čtvrtém místě. Celkem za prvních devět měsíců roku 2021 dodala na trh 27,8 milionu kusů.

Společnosti Amazfit se podařilo dosáhnout pozoruhodného úspěchu také na zahraničních trzích, kde její podíl na celosvětových dodávkách společnosti Zepp Health v období od července do září 2021 činil celkem 61,8 %. Společnost Amazfit se stala jednou z nejoblíbenějších značek chytrých nositelných zařízení v Itálii a ve Španělsku, a v Německu zaznamenala ve srovnání se stejným obdobím loňského roku nárůst prodeje o 150 %. Zásluhou tisíců prodejních míst po celé zemi se její dodávky do Turecka zvýšily ve srovnání s rokem 2020 o 324 %.

K tomuto silnému prodejnímu růstu přispěly nové modely GTR 2e a GTS 2e z nejprodávanějších řad Amazfit GTS 2 a GTR 2 Family, uvedené na veletrhu CES 2021, a také březnové uvedení modelu Amazfit T-Rex Pro, který představuje upgrade outdoorové řady této značky. Společnost Amazfit se také zviditelnila díky globálním partnerstvím se značkou Spartan, s tureckou ESOK Rally, renomovanou celoruskou soutěží Zavidovo SUP Challenge, izraelským mistrovstvím v plážovém volejbalu a soutěží Cruce Teques v Mexiku.

V říjnu značka uvedla na trh nové řady chytrých hodinek s názvem Amazfit GTR 3 a GTS 3, které nabízejí sadu nejmodernějších funkcí pro zdraví a fitness a běží na vlastním operačním systému Zepp OS. Společnost Amazfit také představila svěží a výrazný nový image, který má oslovit novou generaci spotřebitelů po celém světě, a zároveň oslovila návrhářské duo Heliota Emila a celebritního stylisty Christiana Cowana, aby vytvořili módní design pro její portfolio nositelných zařízení zaměřených na módu a životní styl. Společnost Zepp Health v současné době spolupracuje s předními zdravotnickými institucemi na výzkumu měření krevního tlaku pomocí vlastního nástroje PumpBeatsTM.

Očekává se, že k celoročním tržbám na klíčových trzích významně přispěje i nadcházející vánoční sezóna.

Od roku 2014 společnost Zepp Health prodala po celém světě více než 100 milionů zařízení.

O společnosti Amazfit

Společnost Amazfit byla založena v roce 2015 a je přední světovou značkou chytrých nositelných zařízení zaměřených na zdraví a fitness. Amazfit nabízí široké portfolio produktů včetně chytrých hodinek a náramků, sluchátek TWS, zdravotních a fitness zařízení, mezi která patří chytré běžecké pásy a chytré váhy na měření tělesného složení a také sportovní vybavení. Podstatou naší značky je filozofie Up Your Game (zlepšuj se) a uživatele podporujeme v tom, aby mohli naplno žít svými zálibami a svobodně projevovali svého aktivního ducha.

Díky vynikajícímu designu a řemeslnému zpracování získaly chytré hodinky Amazfit řadu ocenění, například německou cenu iF Industrial Design Award a Red Dot Design Award.

V současné době jsou produkty Amazfit dostupné ve více než 90 zemích a oblastech po celém světě, v Severní a Jižní Americe, Asii, Evropě i jinde. Další informace najdete na webuwww.amazfit.com

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1695840/20211124_195050.jpg

KONTAKT: Chao-čchen Čang, zhanghaochen@zepp.com

Klíčová slova USA-elektronika-trendy-Amazfit

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.